Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Sebiprox - piękne i zdrowe włosy bez zbędnych kompromisówŁUPIEŻ! Czy ta krępująca przypadłość to też i Twój problem?

Ponad połowa populacji zmaga się regularnie z sypiącymi się na ubranie białymi płatkami. Jak powszechnie wiadomo, łupież to nieprzyjemna choroba skóry głowy. Kto raz miał z nim do czynienia wie, jak trudno się go pozbyć. Wygląda nieestetycznie, nie leczony lub leczony nieprawidłowo może przerodzić się w łojotokowe zapalenie skóry, przyczynić się do znaczącego osłabienia włosów.
Statystycznie to mężczyźni mają największy problem z łupieżem. Często jednak go bagatelizują lub krępują się poprosić o skuteczną pomoc.
Przyczyny pojawiania się łupieżu zarówno u kobiet jak i mężczyzn są bardzo zróżnicowane. Od częstego używania kosmetyków, farb, odżywek, złej diety po stres czy też problemy o podłożu hormonalnym lub skłonności genetyczne. Jest jednak pewien czynnik, który niezależnie od innych, zawsze towarzyszy powstawaniu łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Jest to grzyb drożdżopodobny z rodzaju Malassezia (inaczej: Pityrosporum).

Obecnie na rynku dostępne są różne szampony przeciwłupieżowe mniej lub bardziej skuteczne. Większość z szamponów dostępnych w aptekach, oparta jest na tej samej, od dawna stosowanej substancji przeciwgrzybiczej - ketokonazolu. Obecnie wiele osób zadaje sobie jednak pytanie: czy wieloletnie stosowanie preparatu zawierającego ciągle tą samą substancję może być skuteczne?


Jeżeli masz dosyć ciągle nawracających problemów związanych z łupieżem - zapytaj farmaceutę o Sebiprox - innowacyjny szampon nowej generacji. Szampon ten nie tylko skutecznie pozwala uwolnić się od problemu łupieżu, lecz dodatkowo codziennie pielęgnuje włosy i skórę głowy. Sebiprox nosi znamiona produktu hipoalergicznego - nie posiada barwników.
Sugerowana cena detaliczna butelka 60 ml. - 26,15 zł.
Firma Stiefel, mająca 160-letnie doświadczenie w dermatologii i tworząca w tej dziedzinie zupełnie nową jakość, oferuje nam w walce z łupieżem szampon przeciwłupieżowy nowej generacji posiadający jednocześnie doskonałe walory kosmetyczne - SEBIPROX. To jedyny, dostępny bez recepty szampon przeciwłupieżowy w Polsce, zawierający cyklopiroksolaminę (CPO) - substancję przeciwgrzybiczą nowej generacji. 

Szampon przeciwłupieżowy SEBIPROX to doskonałe połączenie cyklopiroksolaminy (CPO 1%), substancji skutecznie likwidującej przyczyny i objawy łupieżu oraz precyzyjnie dobranej kompozycji substancji myjących, odżywczych, pielęgnacyjnych, a także regulujących pH. Ten innowacyjny skład to gwarancja najwyższej skuteczności.
Sebiprox to także skuteczna ochrona przed częstymi nawrotami łupieżu. Należy więc pamiętać o systematycznej profilaktyce.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 17)

 RSS komentarzy

 • Autor: Blk - (2009-08-02 12:12)

  i że niby jest lepszy niż pozostałe szampony przeciwłupieżowe?

  email   www

 • Autor: DD - (2011-01-21 14:02)

  Miałam ten szampon jest rewelacyjny Nizoral chowa się do niego i do tego jest droższy .

 • Autor: wiśka - (2011-06-27 22:10)

  Przyznaję rację! ten szampon sebiprox jest rzeczywiście dobry, szybko radzi sobie z łupieżem i jest delikatny dla skóry głowy. Cena także dość korzystna.

  email  


Twój komentarz

więcej


więcej