Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Farmaceuci kontra nadwaga

W Europie na nadwagę cierpi 400 milionów osób, a otyłych jest ponad 130 milionów!

Farmaceuci chcą powstrzymać plagę otyłości i nadwagi. Dane wykazują, że 92 proc. farmaceutów w Polsce jest zdania, iż po uzyskaniu odpowiedniego przeszkolenia będą mogli pomóc osobom podejmującym próby odchudzania.


Badanie przeprowadziło ICM Research w kwietniu 2008 roku wśród 350 europejskich farmaceutów, taka sama liczba osób została przebadana w Czechach, Francji, Niemczech, Polsce, Słowacji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.


farmaceuci chcą doradzać w leczeniu otyłościWspierający te badania specjaliści europejscy spotkali się w połowie maja na XVI Europejskiej Konferencji Poświęconej Otyłości (European Conference on Obesity, ECO) w Genewie. Dyskutowali o przyszłej roli farmaceutów. Stwierdzili, że podjęcie walki z tak dużym problemem zdrowia publicznego będzie tym łatwiejsze, im więcej grup profesjonalistów zostanie w tę walkę zaangażowanych.


w Polsce nadwaga częściej dotyczy mężczyzn niż kobiet W Europie na nadwagę cierpi ponad 50 proc. dorosłych osób (400 milionów), a 130 milionów jest otyłych. W ostatnio przeprowadzonych badaniach WOBASZ, które oceniały między innymi częstość występowania nadwagi i otyłości wśród Polaków, wykazano, że nadwaga częściej dotyczy mężczyzn (40,4 proc.) niż kobiet (27,9 proc). Z kolei częstość występowania otyłości u kobiet i mężczyzn w Polsce jest podobna, wynosząc odpowiednio 20,2 proc. i 20,6 proc. Ponadto jedno z nowych badań wskazuje, że w Polsce 72 proc. z osób, które czują się zbyt grube, ma taką świadomość od ponad 3 lat.
strony:

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 4 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.2 (głosów: 5)

 RSS komentarzy

 • Autor: nieznajoma - (2008-06-06 18:06)

  Świetne, super ...

 • Autor: Anita - (2009-05-09 23:11)

  No wlasnie tyle jest wspomagaczy w odchudzaniu kazdy moze znalezc cos dla siebie..ja tez korzystam z suplementow m.in. z powodu lenistwa..stosuje teraz Reduxil i jestem bardzo zadowolona. Schudlam ladnie i wiem , ze nie lykam zadnego swinstwa, ktore mi szkodzi.Nie powiem nie wszystkie suplementy dzialaja, i kazdy musi dopasowac do siebie...tez dlugo szukalam odpowiedniego..wreszcie znalazlam.:)

   

 • Autor: inga - (2009-11-03 16:04)

  Nie jestem za tym, żeby odchudzać się za pomocą tylko i wyłącznie farmaceutyków. Stawiam na sport, dodatkowo wspomagając swój organizm L-karnityną Direct, która dodaje energii:)

 • Autor: Paweł P. - (2009-11-03 17:05)

  @inga - skoro "stawiasz na sport", to muszę to powiedzieć! TAK! Trzymaj! O to w tym wszystkim chodzi, mniej czy więcej sportu, ale zawsze to sport. A jak mówi przysłowie "sport to zdrowie" prawda? Pozdrawiam!

  www

 • Autor: Madi - (2010-01-05 10:10)

  ja też jestem za zdrowym stylem życia. Jeśli leki to w moim przypadku to homeopatyczne lub medycyna naturalna - tak też można wspomagać zdrowe odchudzanie (można poczytać więcej o tym na www.homeopatiaok.pl). Ale połączenie tego ze sportem da najlepsze rezultaty

 • Autor: Paweł P. - (2010-01-06 12:12)

  A może słyszałyście o soku MONA-VIE? Gdyby nie, to zapraszam na http://www.monavie.chcebycpiekna.pl(...)iekna.pl (kliknij)

    www

 • Autor: ELa - (2010-02-01 13:01)

  Ja tes stosuje diete na wspomagaczach hihi z lenistwa NIE dla zdrowia dieta bezpieczna w 3,5 miesiaca po porodzie mam 25 kg mniej energi duzo radosc z siebie i jak widze zazdrosne spojrzenia to jestem przeszczesliwa hihi buziaczki sprobujcie

    www

 • Autor: Erika - (2010-05-23 19:07)

  A ja od miesiąca jestem na diecie białkowej i schudłam już 8kg:)

    www

więcej


więcej