Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Kochasz, chronisz, zapobiegasz - BADAJ SWOJE DZIECKO

Ambasadorami kampanii są: muzyk i kompozytor Marek Kościkiewicz, modelka Ewa Pacuła, dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Popek oraz sportowiec Przemysław Saleta.

Celem akcji jest uświadomienie rodzicom, jak ważne dla zdrowia dzieci jest przeprowadzanie corocznych, profilaktycznych badań medycznych - przynajmniej do 16. roku życia."Nigdy bym sobie nie darowała, gdyby któraś z moich dwóch ukochanych córek musiała cierpieć z powodu mojego zaniedbania. Proszę, pamiętajmy wszyscy, że wczesne wykrycie choroby - nawet tej najcięższej - to najlepszy sposób na wyleczenie dziecka. Z doświadczeń wielu moich przyjaciół wiem, że badania mogą ujawnić dolegliwości, których na co dzień po prostu nie dostrzegamy" - powiedziała Anna Popek na konferencji prasowej inaugurującej kampanię.

Przedszkolak, uczeń szkoły podstawowej i gimnazjalista - każde dziecko co najmniej raz do roku powinno mieć wykonane podstawowe badania moczu i krwi. Tymczasem rodzice oraz większość lekarzy kładą szczególny nacisk na opiekę nad dzieckiem jedynie do 3. roku życia, zapominając o konieczności badań również w wieku przedszkolnym i szkolnym.


"Większość rodziców uważa, że problem poważnych chorób nie dotyczy ich dzieci, wolą nawet o tym nie myśleć. A jeżeli coś z dzieckiem zaczyna się dziać, to okazuje się, że do lekarza zgłaszają się zbyt późno. Wtedy leczenie trwa o wiele dłużej, a - w najgorszym przypadku - może być już nieskuteczne" - ostrzega Marzanna Szustkowska, prezes fundacji ORIMARI, która zajmuje się wspieraniem rodziców w leczeniu i rehabilitacji dzieci.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 22 Maja   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy

więcej


więcej