Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Urzekaj spojrzeniem

Jeżeli do tej pory używałaś jednego cienia do powiek, zapomnij o tym! Do makijażu oczu powinnaś użyć przynajmniej trzech różnych odcieni!

Oczy są zwierciadłem duszy. Wiele o nas mówią. Nadają twarzy wyrazu. Dzięki odpowiedniemu makijażowi można wydobyć ich piękno i ukryć mankamenty natury.


Jeżeli do tej pory używałaś jednego cienia do powiek, zapomnij o tym! Do makijażu oczu powinnaś użyć przynajmniej trzech różnych odcieni!


Zanim rozpoczniesz make up oczu powinnaś zaopatrzyć się w specjalny pędzelek. Dzięki niemu przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami cieni do powiek nie będą tak ostre, a makijaż wyda się naturalny. Warto też mieć w kosmetyczce eyeliner lub kredkę do oczu.


Do podkreślenia brwi najlepszy będzie jasny cień w kremie.


szeroki rozstaw oczu lub oczy zbyt blisko osadzone

Jeśli wydaje ci się, że twoje oczy są zbyt daleko od siebie oddalone, możesz to skorygować za pomocą makijażu.


Użyj w tym celu trzech cieni do powiek. Najciemniejszy rozprowadź w wewnętrznym kąciku oka, a na środku powieki powinien znaleźć się najjaśniejszy odcień. Zewnętrzny kącik oka pomaluj średnio jasnym odcieniem. Dla wzmocnienia efektu możesz jeżeli masz głęboko osadzone oczy twoja twarz może się wydawać zmęczonarobiąc kreskę eyelinerem mocniej podkreślić wewnętrzny kącik oka.


W przypadku oczu umiejscowionych zbyt blisko siebie należy zastosować odwrotny trik - jasną kredką podkreśl wewnętrzny kącik oka. Resztę powieki pomaluj perłowym cieniem


oczy zbyt głęboko osadzone
Jeżeli masz głęboko osadzone oczy twoja twarz może się wydawać zmęczona. Dlatego warto gdy chcesz powiększyć optycznie oczy, ruchomą część powieki pomaluj bardzo jasnym cieniemje "wydobyć".


Jasnym kolorem cienia pomaluj powieki aż do linii brwi. Następnie ciemnym odcieniem pokryj zewnętrzne kąciki oczu. Średnio jasnym lub również ciemnym cieniem pomaluj załamanie powiek. Teraz już tylko kreska na dolnej i górnej powiece, tusz... I gotowe!


małe oczy
Gdy chcesz powiększyć optycznie oczy, ruchomą część powieki pomaluj bardzo jasnym cieniem. Na załamaniu powieki możesz nałożyć trochę ciemniejszy kolor. A teraz najważniejsze! Aby wydobyć białko oczu na górnej powiece narysuj kreskę w kolorze tuszu do rzęs, natomiast na dolnej powiece powinnaś użyć bardzo jasnej białej bądź cielistej kredki do powiek.

Paulina Kruszewska-Zelman

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 29 Listopada   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.0 (głosów: 11)

 RSS komentarzy

 • Autor: mika - (2007-12-20 14:02)

  fajne sa te naklejane aplikacje i brokaty, ostrzegam tylko przed zmywaniem tego na sile i porysowaniem sobie twarzy, trzeba bardzo delikatnie zmywać taki makijaz

 • Autor: karolinaoli - (2008-01-07 17:05)

  zbyt nie fajny

    www

 • Autor: klaudia - (2008-01-31 23:11)

  taki makijaz oczu to raczej art deco... nie stosuje sie go na codzien ale na pokazach.. uwazam ze powinny byc w tym artykule praktyczne porady o natural look'u a przede wszystkim zdjecia do wykonanego makijazu.

więcej


więcej