Archiwum

Cracov Fashion Awards 2008

Czego możemy się spodziewać? Ogólnie mówiąc wszystkiego! Będą projekty gotowe do noszenia, będą i awangardowe - tylko dla najodważniejszych. Będą ubrania letnie i będą zimowe.


zdjęcie kolekcji Elwiry Horosz
laureatki ubiegłorocznego
Cracow Fashion Awards
Cracow Fashion Awards to po prostu przekrój przez modę wzdłuż i wszerz, pierwszy sprawdzian dla projektantów po dwu i pół letniej nauce w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl).


Na pokazie będą kolekcje wpisujące się w bieżące tendencje, będą wybiegające daleko w przyszłość lub też sięgające głęboko w przeszłość - wszak moda kołem się toczy.


Wydarzenie odbędzie się po raz drugi pod nazwą Cracow Fashion Awards, ale faktycznie już po raz dwunasty.


Tym razem projektanci zaprezentują swoje prace w ciągu jednego dnia, a nie jak dotychczas dwóch. W nowohuckim Centrum Kultury 5 kwietnia oprócz młodych artystów, pięćdziesięciu modelek i ponad tysięcznej publiczności zawitają także znani dziennikarze mody, którzy zasiądą w Radzie Mediów oraz wybitni Polscy projektanci, którzy zasilą Radę Wysokich Krawców.


Obie komisje zadecydują, kto tym razem zatriumfuje podczas krakowskiego święta mody, które jak zwykle odbije się echem nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 11 Marca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.3 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

więcej


więcej