Archiwum

Spada gwiazda - pomyśl życzenie!

Aktorzy, piosenkarze, sportowcy... różnią się od zwykłych obywateli tylko talentem. Tak jak każdy mają swoje charakterki, humorki, bóle pleców.

kiedy idole spadają z piedestału?

Latem. To dość abstrakcyjna odpowiedź, ale za to najciekawsza. Co ma lato do zmniejszenia popularności? A trochę ma, bo i celebryci i szarzy obywatele należą do gatunku homo sapiens i ich zachowania aż tak bardzo się nie różnią. A w lato zachowania te zachodzą z dużą częstotliwością w nadmorskich kurortach, gdzie tradycyjnie ciągną wszyscy. Rodzime gwiazdy też jeżdżą nad polskie morze, więc łatwo je tam spotkać.


nie podchodzić!

A jeżeli już komuś pali się kontrolka w oczach i musi podejść, to tylko po autograf i wspólną fotkę. Zagadywanie, próba napicia się wspólnie wódki... może skończyć się złamanym sercem fana/fanki.


Po pierwsze nikt nie lubi być nagabywany przez obcych. Aktorzy, piosenkarze, sportowcy różnią się od zwykłych obywateli tylko talentem (w niektórych przypadkach szczęściem). Tak samo mają charakterki, humorki, bóle pleców. Mogą zwyczajnie nie mieć ochoty zaprzyjaźniać się z fanem, który akurat lubi ich "najbardziej na świecie".


woda sodowa

Niestety polskie sławy mają trochę gorzej od tych hollywoodzkich. Nie ma dla nich specjalnych enklaw. Dlatego powinny spławiać natręta umiejętnie z klasą. Ale termin "woda sodowa" wszędzie ma tę samą moc, szczególnie wśród gwiazd! Często wybryki gwiazd trafiają wprost do mediów, jak miało to miejsce w przypadku dwóch znanych piłkarzy, powodując masowe zniesmaczenie.
strony:

koralgola

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 18 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy

  • Autor: nieznajoma - (2008-09-18 21:09)

    nagie zdjecia Steczkowskiej w ogrodku - czy to byl przypadek, czy tani chwyt reklamowy?

więcej


więcej