Archiwum

Przelotny romans czy długotrwały związek?

Ponad 75% turystów wyjeżdża na urlop z nadzieją przeżycia wakacyjnej miłości - tak wynika z badań przeprowadzonych wśród podróżujących Europejczyków przez "Jurnal of Tavel Medicine". Wśród tej grupy przeważa młodzież. Według CBOSu aż 22% nastolatek decyduje się przeżyć swój pierwszy raz właśnie na wakacjach.


Lato dobiega końca, a ty jeszcze nie byłaś na urlopie. Marzysz by spędzić ten czas we dwoje, ale nie masz z kim pojechać. Nie rezygnuj z wykupionej wycieczki. Może właśnie na wakacjach spotkasz tego jedynego. Mężczyznę, w ramionach, którego spędzisz upojne wieczory i zatracisz się bez pamięci.

początek wakacyjnego flirtu 
Wakacyjny flirt potrafi uszczęśliwić nawet najbardziej samotną kobietę.
Letni klimat sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów. To wspaniałe uczucie, kiedy dwoje ludzi, w tak krótkim czasie, poznaje się i jest sobą tak zauroczonych i zafascynowanych, że nic ani nikt nie jest w stanie odwrócić ich uwagi od siebie.Ale uważaj, bo wakacyjny czas powoduje ze bardzo szybko ulegamy iluzjom i złudnym uczuciom.

Bardzo często jest tak, że podczas pobytu w nadmorskim kurorcie wszystko wydaje się kolorowe. Dwoje ludzi nie potrafi oderwać od siebie oczu. Spędza razem całe dnie, a później i noce. Jest wino, kwiaty i czułe słowa.

uważaj!
Szczególnie ciężki czas dla wakacyjnych par, to ten zaraz po powrocie z urlopu. Wspomnienia pięknych chwil mogą szybko pęknąć, niczym bańka mydlana. Pojawia się praca, i obowiązki. Brakuje czasu dla ukochanej osoby. Stąd tak wiele par rozstaje się zaraz po przyjeździe z wakacji. Okazuje się, że w normalnym życiu nie potrafią się porozumieć.

Oczywiście nie każdy wakacyjny flirt musi mieć taki finał. Wszystko zależy od uczucia, jakim się darzycie. Warto, więc już na wstępie grać w otwarte karty. Powiedzieć sobie nawzajem, czy dany związek traktujemy na poważnie czy nie.
strony:

Mc

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 20 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.1 (głosów: 22)

 RSS komentarzy

 • Autor: viktoria - (2006-09-11 23:11)

  ja wlasnie na wakacjach poznalam mezczyzne swojego zycia, spotkalismy sie rok temu w Kolobrzegu, a za dwa tygodnie bierzemy slub

 • Autor: guci0 - (2006-09-13 15:03)

  @viktoria - super! Gratuluje i zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Pozdrawiam

 • Autor: ewela - (2006-09-18 19:07)

  to nie ma znaczenia gdzie i w jakich okolicznosciach pozna sie faceta, niestety zawsze jest ryzyko, ze nic z tego nie wyjdzie i to takie samo

 • Autor: lupusek - (2006-09-22 23:11)

  @ewela - zgadzam sie z Toba zupelnie.

   

 • Autor: nieznajoma - (2006-09-27 23:11)

  tez sie zgadzam z wami, ale czas wakacji jest super na milosc.

 • Autor: Karolina - (2007-01-24 12:12)

  Milosc jest wlasnie dlatego tak ekscetujacym uczuciem, gdyz nigdy niewiadomo czy cos z tego bedzie czy nie. Jest to stan, w ktorym przestaje sie racjonalnie myslec :P

więcej


więcej