Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Biały iPod zamiast klasycznej małej czarnej

Ponad trzy czwarte Amerykanek woli telewizor plazmowy od... brylantowego naszyjnika! Natomiast najnowszej generacji komórka wypiera z powodzeniem śliczne buciki i to prosto od projektanta.

Takie wyniki uzyskała amerykańska telewizja kablowa Oxygen Network po przeprowadzeniu sondażu "Girls Gone Wired". Badanie przeprowadzono na grupie 2,1 tys. osób. Wśród nich było 1,4 tys. kobiet w wieku od 15 do 49 lat i 700 mężczyzn.

Elektroniczne gadżety i technologiczne zabawki przestają już być wyłącznie domeną panów.
Jeśli wziąć pod uwagę liczbę sztuk takich zabawek, przypadających na płeć piękną i tę trochę brzydszą, to kobiety prawie się już zrównały z mężczyznami. I tak panie mają ich średnio 6,6 a panowie około 6,9.

Podczas badania aż osiem osób na dziesięć odpowiedziało, że potrafi bez problemu korzystać z różnego typu urządzeń elektronicznych.
Ponad połowa kobiet, bo 59%, uważa, że płeć piękna zna się dużo lepiej na technice, niż by się mogło wydawać. Wśród ankietowanych mężczyzn odpowiedziało tak zaledwie 38%.

Co trzecia kobieta stwierdziła, że przyjaciele i rodzina często korzystają z jej pomocy "technicznej". Wśród mężczyzn odpowiedzi takiej udzielił już tylko co drugi pan. Jednak bez względu na to, jak bardzo faceci znają się na technice, badania wskazują, że to właśnie kobiety zwykle podejmują decyzję w sprawie kupna nowego sprzętu.
I to one kontrolują domowy budżet.

Adriana Winiarek (źródło: Yahoo)

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 20 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.4 (głosów: 15)

 RSS komentarzy

  • Autor: bea - (2006-09-22 21:09)

    Wybieram telewizor plazmowy i super odjazdowe buty!

więcej


więcej