Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Konkurs dla rozważnych i romantycznych

Od 4 czerwca 2007 trwa II edycja konkursu Regularne Rysy. Laureatka głównej nagrody m.in. weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.
W rywalizacji mogą wziąć udział dziewczyny w wieku 18-30, które prześlą zdjęcia, przedstawiające je jako Kobietę-Ważkę. Uczestniczki mogą wykazać się kreatywnością dobierając kostium, makijaż, rekwizyty, tło i światło. Zgłoszenia przyjmowanę są do 31 sierpnia na www.regularnerysy.pl. Oceniana będzie nie tylko uroda, ale także pomysłowość i zdolności stylizacyjne.


Joanna Mikoda, product manager w Gedeon Richter Plc. S.A., objaśnia pomysł i ideę konkursu Regularne Rysy: W zeszłym roku konkurs zyskał nazwę Regularne Rysy. W tym roku dodano hasło "Rozważka i romantyczna".


"Zainspirowały nas do tego ubiegłoroczne uczestniczki" - tłumaczy Joanna Mikoda. "Dziewczyny były nie tylko piękne i aktywne, ale też niezwykle mądre i odpowiedzialne, świadome swojej wartości. Rozważna kobieta dba o swoje zdrowie i urodę, chce być pewna, że nic nie przeszkodzi jej w realizacji życiowych planów. Wówczas może sobie pozwolić na dozę romantyczności".Agata Jabłońska - laureatka pierwszego
miejsca poprzedniej edycji konkursu
Regularne Rysy 2006.
Dziś fotomodelka.

Zapraszam wszystkie piękne i inteligentne
dziewczyny do wzięcia udziału w konkursie.
Jeśli uważasz, że Twoja
twarz przyciąga uwagę, a obok Ciebie
nigdy żaden mężczyzna nie przechodzi
obojętnie, to sprawdź się w profesjonalnym
konkursie! - zachęca Agata
"Nowoczesne kobiety wiedzą, że prawdziwe piękno pochodzi ze środka, a do tego potrzebna jest równowaga ciała i umysłu, regularność. W osiągnięciu tego ideału pomaga samorealizacja oraz odpowiedni sposób życia, w tym właściwie dobrana antykoncepcja".


Nagrodą dla tegorocznej zwyciężczyni będzie profesjonalna sesja zdjęciowa "Ważka" oraz aparat fotograficzny Canon Powershot A550. Laureatka drugiego miejsca pojedzie na weekend do SPA w hotelu Mercure Mrongowia na Mazurach z osobą towarzyszącą oraz otrzyma aparat fotograficzny. Do rąk laureatki trzeciego miejsca trafi telefon komórkowy Nokia 2610.


Pierwszy etap konkursu potrwa od 4 czerwca 2007 do 31 sierpnia 2007 i wyłoni 50 finalistek w wyniku głosowania internautów na stronie www.regularnerysy.pl oraz spośród nadesłanych na adres agencji zdjęć, które następnie zostaną umieszczone na podanej stronie. W etapie drugim z pierwszych 50 najwyżej ocenionych przez internautów zdjęć organizator wybierze 10 osób, które zostaną zaproszone na sesję zdjęciową. Podczas próbnej sesji zdjęciowej przyznane zostaną 3 pierwsze miejsca. Zwyciężczyni weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej "Kobieta-Ważka".


Organizatorem konkursu jest agencja Modus na zlecenie firmy Gedeon Richter Plc. S. A. Szczegółowe informacje na stronie reguralnerysy.pl oraz pod numerem telefonu tel. (12) 294 64 03.

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 10 Lipca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

 • Autor: Mela - (2007-07-11 10:10)

  Hej dziewczyny! Czy któraś z Was ma zamiar wziąć udział w konkursie?
  Chciałam sie zgłosić w zesżłym roku, ale spóźniłam się! Jak czytałam o tej Agacie, która wygrała w zeszłym roku to na prawdę warto.. Muszę się zdobyć na odwagę..

  Pozdrawiam!

 • Autor: Sislea - (2007-07-11 15:03)

  Fajny konkurs, uważam, że warto. Chociażby z tego powodu, że w dzisiejszym świecie, a zwłaszcza Polsce ;), trzeba promować śmiałe, ładne, zadbane i ODPOWIEDZIALNE ZA SIEBIE dziewczyny! A jeśli przy okazji można mieć własne zdjecia z profesjonalnej sesji to... czemu nie?!? Może ja też pomyśle jak "opakować" moje 83 kg ważkim strojem ważki :)

 • Autor: butty - (2007-07-23 10:10)

  Fajny pomysł Sislea :) No i chyba fajny konkurs, co?!?! Wydaje mi się, że postać poprzedniej zwyciężczyni jest niesamowicie ciekawa! No i nagrody są fajne :)

 • Autor: milka - (2007-07-23 11:11)

  A dla mnie takie konkursy są bezsensowne, może jedynie dla mnie. Jakoś nie przekonuje mnie to do końca - niestety!

 • Autor: kalina - (2007-07-29 17:05)

  Szkoda, że tylko uczestniczki do 30 lat mogą brać udział w konkursie. Ja mam 32 i chętnie bym spróbowała. Nigdy wcześniej nie miałam takiej szansy.

   

 • Autor: bos - (2007-08-03 12:12)

  Kalina to i tak dość wysoki pułap wiekowy jak na naszą cywilizacje nastawiona na kult młodości :)
  chociaz zgadzam się, że mogliby nie wprowadzać takich limitów - wysyłaj moze prezymkną na to oko ;)

 • Autor: sanka - (2007-08-28 23:11)

  i jak dziewczyny? zdecydowala sie ktoras wyslac fotki? ja bym chiala, ale za pozno sie obudzilam

więcej


więcej