Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Zwiedzaj świat z Pawłem Lorochem

Z początkiem roku ruszyła nowa internetowa telewizja o charakterze edukacyjno-humorystyczno-przygodowym. Pod adresem www.wysokieloty.tv widzowie mogą obserwować perypetie Pawła Lorocha, popularnego dziennikarza, niepokornego poszukiwacza przygód, a zarazem wiecznie nienasyconego znawcę sztuki kulinarnej.

W pierwszej serii "Paweł Loroch Show" gospodarz odkrywa nieznane oblicza Londynu i Hong-Kongu.15 stycznia wystartował podróżniczy videoblog, na którym można śledzić filmowe relacje z nietypowych wypraw w ciekawe zakątki świata. Jest to autorski projekt Pawła Lorocha, autora kultowej audycji radiowej "Gastrofaza", na co dzień występującego w kuchni programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2, a także satyrycznych programach telewizji TV4 "Czułe" i "Nieczułe dranie".Pawła Lorocha spotykamy w niecodziennej dla niego roli mentora wszystkich podróżników i antydomatorów. W pierwszej serii dziennikarz przemierza zatłoczone uliczki Hong-Kongu i wielkie przestrzenie Londynu, bez mapy, GPSu, ani wskazówek tubylców.

Gospodarz wyposażony jedynie w pasję, ciekawość świata, niespożyte pokłady entuzjazmu i Śkamerzystę, odkrywa nowe, interesujące miejsca oddalone od wydeptanych szlaków turystycznych.

Bohater videobloga stara się odpowiedzieć między innymi na pytanie, czy można odwiedzić Londyn bez spacerowania w tłumie pod Big Benem?.

Chcemy zarazić odbiorców bloga pasją podróżowania. Staramy się odkrywać zupełnie nowe miejsca, pokazywać, że czasem lepiej zwiedzać bez mapy czy przewodnika, ponieważ małe uliczki, nieoznakowane tabliczkami informacyjnymi, mogą kryć równie wielkie skarby, co oblegane przez turystów symbole danego miasta. Na bieżąco odpowiadamy również na nurtujące widzów pytania, które można przesyłać za pomocą elektronicznego formularza umieszczonego na blogu - mówi Paweł Loroch, prezenter i gospodarz bloga wysokieloty.tv.

Dzięki liniom lotniczym British Airways, które są partnerem projektu, Paweł mógł rozwinąć skrzydła i dać upust swoim fantazjom o zwiedzaniu świata. Twórcy videobloga nie zapomnieli jednak o walorach edukacyjnych całego przedsięwzięcia. Jak podróżować z małym dzieckiem? Czy na pokładzie samolotu można przewozić zwierzęta? Jak radzić sobie z dużą różnicą czasu? Na te i inne pytania Paweł Loroch będzie odpowiadać widzom podczas swoich wojaży.British Airways to pierwszy przewoźnik, który promuje swoje usługi korzystając z platformy internetowej, jaką jest videoblog. Dla firmy, nowe technologie stają się priorytetowym narzędziem komunikacyjnym. W ubiegłym roku wprowadzona została opcja odprawy pasażerskiej przez komórkę, powstał także portal społecznościowy Metrotwin, promujący Londyn i Nowy Jork. Firma nawiązała także współpracę z firmą Apple, dając pasażerom dostęp do bieżących informacji na temat odlotów i przylotów, wgląd do siatki połączeń BA oraz rezerwacje biletu za pośrednictwem iPhona 3G.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

 • Autor: tea - (2009-02-13 23:11)

  Też chętnie polatałabym po świecie.

 • Autor: Fines - (2009-02-15 13:01)

  Kto by nie polatał ;) zwłaszcza, że ten program zachęca do takich podróży na spontanie...

 • Autor: guci0 - (2009-02-15 22:10)

  Jak byłem w zeszłym roku w Tunezji to telefonem, tez zrobilem taki swój mini blog w formie WIDEO. Jednak poźniej zabrakło mi determinacji aby złożyć te nagrania w jedną wielką całość. Kto wie, może jeszcze do tego wróce, napewno. Teraz pozdrawiam!

 • Autor: Fines - (2009-02-17 16:04)

  No ja jestem ciekawa, jak sie rozwinie blogowa dzialalnosc Lorocha- na pewno pomysl ciekawy

 • Autor: tea - (2009-02-18 16:04)

  Jest opcja zadawania mu pytań itp., odpowiedź będzie też w wersji wideo na blogu.


Twój komentarz

więcej


więcej