Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Pieluszkowa alternatywa dla dzieci i dla mam


Nie od dziś wiadomo, że pieluszki wielorazowe to zdrowa i przyjazna środowisku alternatywa dla jednorazówek. Niestety wielu mamom wielorazówki kojarzą się ze stertą tetry do prania i prasowania. To skutecznie może odstraszyć każdego.

Obecnie pojawiły się na rynku nowoczesne pieluszki wielokrotnego użytku AIO eco Close Parent dostępne w sklepie www.babymama.pl. Łączą w sobie najlepsze cechy jednorazówek i wielorazówek!
Pieluszki AIO eco Close Parent są wykonane z naturalnych, przyjaznych i miłych dla skóry dziecka materiałów. Świetnie sprawdzają się u dzieci z alergią i noworodków. Takie pieluszki, w przeciwieństwie do jednorazówek, nie zawierają substancji chemicznych, które mogą podrażniać wrażliwą skórę.
Poza tym są o wiele bardziej ekonomiczne od pieluszek jednorazowych. Zakup zestawu pieluszek, koszt wody i prądu do prania jest dużo mniejszy niż zakup jednorazowych pieluszek. Pieluszki posiadają uniwersalny rozmiar, dzięki temu służą od urodzin (polecamy od 4,5 kg) do nocnika. Dzięki systemowi 4 nap idealnie dopasowują się do wzrostu dziecka. Pieluszki można również z powodzeniem wykorzystać przy kolejnym dziecku. Daje to wówczas oszczędność sięgającą 100 %!

Pieluszkom wielorazowym wcale nie trzeba poświęcać wiele pracy. Zakłada się je i zdejmuje dokładnie tak samo, jak jednorazówki. Z tą różnicą, że zamiast do kosza na śmieci, wielorazówki wrzucamy do pralki, a potem suszymy. Nie trzeba ich już prasować.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: Magda - (2010-06-06 16:04)

    najlatwiej zalozyc pampersa, bo sie go wyrzuca, a ze powieksza gore smieci na wysypisku to kto sie tym przejmuje??? Obecie 3-latki z pielucha to zadna nowosc, 20 lat temu dzieci w tym wieku dawno biegaly tylko w majtkach i wolaly siku. Takie 'uposledzenie' to tylko dzieki pampersom i wygodzie mam.

    email  


Twój komentarz

więcej


więcej