Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

W krainie dodatków

Na wybiegach, jak nigdy wcześniej, iskrzy się od pasków i paseczków, toreb i torebeczek, kolczyków, naszyjników, okularów i apaszek.

www.a4t.pl
Masz dość nudnych ubrań. Prostych kostiumików. Sukienek z poprzedniego sezonu. W dodatku portfel święci pustkami. I nie stać cię, na wymianę całej garderoby, na tę, która jest zgodną z najnowszymi trendami. Jest na to sposób - przebogata kraina dodatków, zmieniających charakter każdego stroju.


Dobierz kilka błyskotek, a zmienisz się nie do poznania. Nawet stara kreacja będzie wyglądać jak dopiero, co kupiona w najmodniejszym butiku.
www.a4t.pldiabeł tkwi w szczegółach
Ten, kto wymyślił to powiedzenie, z całą pewnością się nie mylił. Siłę detali doceniają w ostatnich czasach również projektanci. Na wybiegach królują modelki wręcz obładowane nawet najbardziej wymyślnymi dodatkami.

Jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowe sklepy z biżuterią - także tą sztuczną - bo w krainie dodatków panuje zupełny eklektyzm. Modne są zarówno drogie, wysadzane szlachetnymi kamieniami naszyjniki, jak i plastikowe lub drewniane korale.

styl vintage
www.a4t.pl

Wzbudzisz zazdrość koleżanek zakładając wyszperane z babcinych szkatułek brosze, jak i nowoczesne, połyskujące srebrem, geometryczne kolczyki.

Ta sama zasada panuje w świecie torebek, butów i innych dodatków. Styl vintage - czyli odkurzona moda sprzed wielu lat - i nowoczesność idą ze sobą zgodnie w parze, przenikają się, dając nam spore pole do popisu.
zobacz też:
   ~ nowe trendy "Zalotne błyskotki"
   ~ biżuteria "Walka na kolory"
   ~ paski "Oswobodzone ze szlufek"

  

Barbara Łuszczewska

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 20 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.4 (głosów: 13)

 RSS komentarzy

 • Autor: bet - (2006-10-04 21:09)

  A jakie kolczyki pasują do krótkiej fryzurki? mam raczej okrągłą buzię?

 • Autor: Chcę być piękna - (2006-10-10 01:01)

  Kolczyki dobieramy raczej do kształtu głowy, niż do fryzury. Przyznaje jednak, że sposób uczesania może wprowadzać różne modyfikacje do tej zasady. <br><BR>

  Ważne jest by nosić kolczyki na zasadzie przeciwności. Jeśli masz okrągłą buzię, to należałoby ją nieco wydłużyć właśnie kolczykami, w tym przypadku długimi i wiszącymi. Unikaj przy tym wszelkich kółek i kulek oraz dużych równomiernych wzorów, zwłaszcza tych blisko twarzy.<br><BR>

  Marta Sander - kosmetyczka, ekspert ChceBycPiekna.pl w dziedzinie wizażu oraz stylizacji

    www

 • Autor: antonina - (2007-10-31 16:04)

  ciekawa broszka na agrafce

  www

 • Autor: nieznajoma - (2008-02-20 17:05)

  kocham dodatki:)))))lecz bez przesytu;)

więcej


więcej