Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


SunFX Pro Tower - opala jak nigdy!

Opalanie natryskowe jest odpowiednią propozycją dla wszystkich, którzy chcą natychmiast uzyskać efekt naturalnie brązowej skóry.

Zabieg ten wyróżnia zarówno szybkość jego wykonania, jak i bezpieczeństwo stosowania. Stąd metodę opalania natryskowego powinny wypróbować osoby z jasnym fotototypem, a także zwolennicy zdrowych i bezpiecznych zabiegów upiększających.

Sekret profesjonalnej usługi opalania natryskowego polega nie tylko na zastosowaniu najnowszej generacji preparatów opalających. Równie ważne dla uzyskania perfekcyjnego efektu jest sprzęt, którym płyn jest nakładany.


Firma SunFX - dostawca profesjonalnego sprzętu do opalania natryskowego, posiada w swej ofercie urządzenie Pro Tower System. Całość tego wydajnego urządzenia stanowią: turbina typu Pro, wąż elastyczny oraz aplikator z regulacją przepływu, który pozwoli na łatwe i równomierne nałożenie płynu opalającego i uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny, bez smug i zacieków.

Urządzenie Pro Tower, podobnie jak inne urządzenia SunFX, posiada funkcję suszenia dzięki czemu już po 10 minutac można pochwalić się opalenizną, bez konieczności czekania na jej wyschnięcie. Tower Pro System wyróżnia na rynku elegancki wygląd, który doda uroku każdemu salonowi kosmetycznemu zaś o wysokiej jakości maszyny świadczy otrzymana przez nią nagroda: Australian Designer Award. 

Każdy, kto zakupi Tower Pro System otrzyma także: 5 litrów preparatu opalającego SunFX, zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała, 100 ulotek dla klientów, plakaty promocyjne, 1 naklejka SunFX na okno, 10 par SunFX Sticky Feet, ręcznik firmowy, 1 płytę DVD z filmem instruktażowym SunFX, podręcznik użytkownika. Roczna gwarancja na aplikator i turbinę.

Oprócz urządzenia Tower Pro, SunFX proponuje także kompaktowy sprzęt SunFX Mini Pro, płyny do opalania, a także serię kosmetyków pielęgnacyjnych: Glow All Over.

Zainteresowana lub zainteresowany?
Sprawdź i dowiedz się więcej na: www.sunfx.pl

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 3.4 (głosów: 11)

 RSS komentarzy

  • Autor: Blk - (2009-08-02 12:12)

    a nie lepiej po prostu wyjść na słońce?

    www


Twój komentarz

więcej


więcej