Jesteś tutaj: Strona główna Rozrywka Praca

Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Jak odnieść sukces na rozmowie kwalifikacyjnej?

O tym czy dostaniecz pracę decyduje, nawet w 80 proc., to jak wyglądasz, jaką masz gestykulację, mimikę i glos.

żelazne zasady osoby poszukującej pracy

Nie panikuj! Weź dwa głębokie oddechy i do roboty. Z naszymi wskazówkami dostaniesz wymarzony etat.


Już sam fakt zaproszenia cię na rozmowę oznacza, że twoje szanse są duże. Przeszłaś już pierwszy etap i jesteś w węższym gronie kandydatów do objęcia danego stanowiska. Dlatego bardzo ważne jest, abyś pamiętała o kilku zasadach, które pomogą ci osiągnąć cel.


punktualność

Spóźnienie się na rozmowę dyskwalifikuje cię niemal w 100 proc. By nie spalić swoich szans już na starcie, upewnij się, ile czasu zajmie ci dotarcie na miejsce spotkania. Pamiętaj, że środki komunikacji miejskiej często się spóźniają. Zarezerwuj sobie więcej czasu na podróż.


Jeśli z jakiś bardzo ważnych, niezależnych od ciebie powodów, nie możesz pojawić się na spotkaniu w ustalonym terminie, koniecznie zadzwoń i poproś o wyznaczenie innego terminu.


referencje

Nie zapomnij zabrać ze sobą referencji i innych materiałów (np. próbek twórczości, portfolio). Mogą się przydać w prezentacji twoich dotychczasowych osiągnięć.


dowiedz się o firmie jak najwięcej

Powinnaś zebrać kilka istotnych informacji dotyczących działalności i branży firmy, do której aplikujesz. Możesz sobie przygotować zestaw pytań do pracodawcy, dotyczących warunków zatrudnienia i wymagań stawianych przez firmę oraz przewidywanego zakresu obowiązków i statusu działu, w którym ubiegasz się o posadę. Takie pytania są dobrze postrzegane przez pracodawców.


słuchanie i odpowiadanie

Uważnie słuchaj pytań zadawanych przez osobę prowadzącą spotkanie. Odpowiadaj rzeczowo, jasno, głośno i wyraźnie. Twój sposób mówienia dużo o tobie mówi. Zwracaj uwagę na mowę ciała. Nawet 80 proc. sukcesu, to to jak wyglądasz, jaką masz gestykulację, mimikę i glos.


kto tu rządzi?

Nie zapominaj o zasadach dobrego wychowania! To pracodawca jest gospodarzem. To on jako pierwszy podaje rękę i wskazuje miejsce, na którym możesz usiąść.


Podziękuj za odbytą rozmowę przed wyjściem ze spotkania.
strony:

Katarzyna Kamińska

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 29 Listopada   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.4 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

  • Autor: kristi - (2007-11-29 11:11)

    ja wlasnie szukam pracy, ale okres przedswiateczny nie jest na to najlepszym czasem, niby mowi sie, ze poprawia sie sytuacja na rynku pracy,a ja tego nie widze

więcej


więcej