Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Damski myPhone - 1230

Kompaktowy, lekki, zgrabny - myPhone 1230 nie zajmie dużo miejsca w torebce, pozwoli za to na utrzymanie stałego kontaktu ze znajomymi oraz umili wolny czas.myPhone 1230myPhone 1230 posiada klasyczną formę, która sprawia, że nawet najmniej zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemu z jego obsługą. Odnajdziemy w nim zarazem nutkę ekstrawagancji, która sprawia, że myPhone 1230 jest modnym gadżetem.


Czarny kolor obudowy telefonu ożywia ogniście pomarańczowy przedni panel i srebrne wstawki klawiszy. myPhone 1230 ma niewielkie rozmiary, jest to jeden z najcieńszych telefonów na rynku, grubość jego obudowy wynosi jedyne 11 mm! Na uwagę zasługuje również niewielka waga - tylko 64 gramy!


Jego atutem jest nie tylko nietuzinkowy wygląd i ciekawy zestaw funkcji, ale także - a może przede wszystkim - niezwykle atrakcyjna cena -189 zł.


Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, myPhone 1230 posiada duży wyświetlacz (1,8"). Urządzenie umożliwia odtwarzanie krótkich filmów wideo MPEG4, wyposażone jest także w odtwarzacz plików MP3 oraz MIDI, dzięki którym można wzbogacić kolekcję dzwonków w telefonie o swoje ulubione melodie. Wbudowane radio FM z pamięcią do 20 stacji pozwala na bieżąco śledzić wiadomości, jak również zapewnia chwile muzycznego relaksu.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 2)

 RSS komentarzy

  • Autor: Blk - (2009-08-02 12:12)

    cenę ma, jaką ma, czyli adekwatną do swoich funkcji... bo nic ciekawego w nim nie ma :/

    www


Twój komentarz

więcej


więcej