Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Zdjęcie z Baby Shower zorganizowanego 15 października w Klubie NOBO Bar w Warszawie. Reportaż z imprezy można było zobaczyć 17 października w TVP2 w programie "Pytanie na śniadanie"Koszty obniżysz, gdy sama przygotujesz i wydrukujesz zaproszenia dla gości. Możesz też poprosić uczestniczki przyjęcia o przyniesienie sałatek i ciast. Taniej też wyjdzie organizacja imprezy w domu niż w restauracji.


co jest niezbędne na Baby Shower?

zaproszenia - papierowe lub elektroniczne

ciasto, przekąski, kanapeczki

talerzyki, widelce i noże, kolorowe serwetki

dekoracje - balony, serpentyny, świeczki

drobne nagrody dla zwycięzców w konkursach - np. mydełka zapachowe

prezenty dla dziecka - śpioszki, butelki, smoczki (najlepiej aby mama przygotowała listę z prezentami)
Przyjęcie zorganizuj w sobotnie lub niedzielne popołudnie. Impreza powinna trwać kilka godzin. Czas ten spędzicie wesoło poddając mamę różnym rytuałom, grając w gry i biorąc udział w różnych konkursach.


bransoletka szczęścia

Organizatorka informuje gości, by każdy przyniósł ze sobą jeden koralik. Na imprezie goście zasiadają w kręgu. Każda osoba nawleka na żyłkę swój koralik, wypowiadając przy tym życzenie dla przyszłej mamy i jej dziecka. Później mama nosi ten talizman aż do rozwiązania.


malowanie brzuszka

Ozdoby mogą być przeróżne - słoneczka, gwiazdki, misie, kwiatki, co tylko podpowie wyobraźnia. Fotografia tak udekorowanego brzuszka będzie niezapomnianą pamiątką z okresu ciąży.


Te spośród mam, które są odważniejsze, mogą wykonać gipsowy odlew brzucha, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Przyszła mama sama wybiera jego kolor i wzór. Odlew jest lekki i specjalnie konserwowany, ta aby przetrwał wiele lat. Można go oprawić w ramy, wtedy stanie się przestrzennym obrazem. Gwarantuję, że za kilka, kilkanaście lat będzie to cudowna pamiątka dla ciebie i dla twojego dziecka.
strony:

Katarzyna Pawłowska - red. naczelna portalu baby-shower.pl

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 26 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

  • Autor: Joasia - (2007-10-27 19:07)

    Bardzo bym chciała, aby koleżanki mi zorganizowłąy taką imprezę. Niedawno dziecko urodziła moja przyjaciółka, w 9 miesiącu biegała po sklepach i wybierała różne ubranka i akcesoria. Ktoś powinien pomyśleć i ułatwić życie przyłej mamie. Baby shower to super pomysł. Nie dość, że przyszła mama trochę się rozerwie, to jeszcze otrzyma prezenty. Ja jestem za imprezami baby shower.

  • Autor: Werenika - (2007-10-28 10:10)

    To fantastyczna sprawa. Pierwszy raz slysze o Baby Shower, bardzo mi sie to podoba, przykłady zabaw też są interesujące, można je wykorzystać także i przy innych okazjach.

  • Autor: Baby Girl - (2008-04-30 09:09)

    Hej.. a ja wlasnie po 2 tygodniowych przygotowaniach organizuje dziś baby shower.. zobaczymy jaką będzie miała minę przyszlej mama.. ponieważ firma, która przygotowuje torty pieluszkowe jest na urlopie, z siostra zadecydowałysmy że zrobimy same tort.. kupe zabawy z wybieraniem odpowiednich pieluszek i dodatkowych rzeczy, sprawiało nie lada problemu, gdyż obie nie miałysmy kontaktu z gadzetami dla dziecka:D Pozdrawiam i polecam zrobić takie przyjęcie:)

więcej


więcej