Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

FELIETON

PoliTYCZNY make up

Julia Iwanowa

Nie znoszę i nie rozumiem polityki.

Niczym grzeczna pensjonarka zachowuje w kontaktach z nią niezbędny dystans. Zachęcają do tego mężnie prężące się torsy, drzemiące w sejmowych ławach.

Tok rozumowania partyjnych członków przestałam, zresztą już dawno, śledzić z wypiekami na twarzy. Obecnie skupiam się raczej na ich make upie.

Intrygują mnie subtelne pociągnięcia eyelinera u najwyższego z najwyższych. Roman wie, i to dużo lepiej niż niejedna kobieta, jak uwodzić spojrzeniem.

Podkład z najwyższej (czyt. najdroższej) półki i róż modelująco-wyszczuplający owal lica jest na wyposażeniu każdej sejmowej toaletki. Gdy to nie wystarcza, najsłoneczniejszy Polak w kraju poleca regularne wizyty w solarium.

Nawet detale są na wagę złota. Każdy z polityków ma swojego projektanta. Krawat w grube ukośne pasy, ważne by był dwukolorowy, wyszczupla. A elegancki czarny kapelusz doda szyku każdej sejmowej Marii i każdemu sejmowemu Janowi. Na jesienną pluchę zalecane są berety. Tu liczy się materiał - moher jest najodpowiedniejszy.

Wizyta u stylisty fryzur jest odgórnie zapisana przez marszałka w każdym sejmowym terminarzu. Pobudzający wzrost włosa masaż głowy, raz w tygodniu, to podstawa.
Niektórzy, szukający nowych trendów, chcąc być oryginalnymi pielęgnują swoją łysinę, sądząc, że dodaje im powagi i wzbudza zaufanie wśród elektoratu. Kazimierz ciągle się waha. Ratować resztki włosa, czy golić się na łyso?

Ogromna praca... Wielkie poświęcenia... I słusznie! Zważywszy, że najistotniejszym elementem politycznej zabawy są występy w sejmowym cyrku - transmitowane zresztą przez wszystkie stacje telewizyjne, bez względu, czy nagranie jest z ukrytej kamery, czy nie - odpowiedni image to podstawa. Biedactwa. Nie znają dnia, ani godziny.

Taki polityk walczy w oparach absurdu, bo polityka to brudna robota. Zwycięża ten, który wyciągnie, ewentualnie wymyśli - tu nie ma żadnej różnicy - brudniejsze brudy.
Zawsze gotów do walki, do oskarżeń. Wyrabia 200 proc. normy. To NADCZŁOWIEK.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 27 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 27)

 RSS komentarzy

 • Autor: guci0 - (2006-10-31 16:04)

  "Nie znoszę i nie rozumiem polityki" - i wlasnie tutaj zawsze jest problem.

  Wiele osob obecnie moze tak powiedziec - tak naprawde szkoda, bo wlasnie teraz dzieja sie dla nas Polakow bardzo wazne rzeczy i nawet osoby, ktore nie interesuja sie politycznymi sprawami w koncu powinny.

  Portal ChceBycPiekna.pl nie jest moze najlepszym miejscem na tego typu sprawy, chociaz jezeli ktos bylby sklonny do dyskusji wtrace swoje pare groszy :)

  Pozdrawiam

   

 • Autor: biedronka - (2006-11-13 15:03)

  Julio, gratuluję! lekkie podejście do ciężkich (ostatnio bardzo) tematów! czasem tak trzeba, czasem jest to potrzebne.

 • Autor: halszka - (2006-11-18 16:04)

  ale wyczucie, podobny tekst jest w ostatnim "Wprost" - tez pisza o make upach polityków. widać rzeczywiscie jest coś na rzeczy

więcej


więcej