Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Głosujmy na Polki!

Dwie absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru Bogna Hamryszczak i Monika Skóbel dostały się do finału konkursu Createurope The Fashion Academy Award.

Bogna Hamryszczak, która zaprezentuje bardzo architektoniczną kolekcję "Day Dream" i Monika Skóbel z graficzną kolekcją "Zebra" 18 października w Berlinie zawalczą o nagrodę o łącznej wartości 25,000 Euro. Nagrody przyznaje jednak nie tylko jury, w którego składzie zasiądzie między innymi Margareta van den Bosch, główna projektantka sieci H&M, ale także publiczność.Monika Skóbel "Zebra"
FOTO: Michał Grzywacz
 
Monika Skóbel "Zebra"
FOTO: Michał Grzywacz


Nagrodą przyznawaną przez głosujących internautów jest trzymiesięczne stypendium w prestiżowej Village des Createurs we Francji oraz możliwość sprzedania swojej kolekcji w Galerii Lafayette w Berlinie.

To głosowanie to niepowtarzalna okazja wsparcia polskiej młodej mody, wystarczy wejść na www.createurope.com i oddać swój głos.

Uwaga!
Głosowanie trwa do 30 września! To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do wykreowania kolejnej gwiazdy wśród światowych projektantów: wykształconej, doświadczonej, utalentowanej, a co najważniejsze - z Polski, z Krakowa.
Bogna Hamryszczak "Day Dream"
FOTO: Justyna Gryglewicz
 
Bogna Hamryszczak "Day Dream"
FOTO: Justyna Gryglewicz
 

Konkurs zorganizowany jest z inicjatywy Goethe Institut, EUNIC oraz Instytutu Kultury Europejskiej w Berlinie. (www.createurope.com). Głównym sponsorem konkursu jest firma Quelle.

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 9 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

 • Autor: Karolek1991 - (2009-06-14 14:02)

  Czy w Turcji można zarazić się HIV? Chcemy na prostytutk (męskie/damskie/szimejlowskie)i wyskoczyć z kolegami i koleżankami (18 lat skończone).
  Choroby weneryczne już się robia plagą w Polsce po nikotyniźmie/alkoholiźmie/nikotyniźmie/otyłości/anoreksji/uz ależnieniu od eNKeja/parafilii.
  Syfilisa wszelaki roznosi się wspaniale i nie zginie z tej planety. Nie ma tu co obwiniać kobiet czy mężczyzn (jedynie ich głupotę, niewiedzę i brak elementarnej wiedzy czy brak rozsądku i zachowania ryzykowne).
  Czas to opodatkować (i zadbać o zdrowie
  co by ojcowie nie zarażali swoich żon, a matki nie schodziły wcześniej z tego świata osierocajać potomstwo). czy może prostytutek poszukać przez internet?
  Potem pochwalimy się zdjęciami z naszych eskapad na eNKeju! Wiwat Życie! Wiwat syfilis!

 • Autor: meskieRajstopy - (2010-09-02 11:11)

  Przełomowym dla rajstop męskich typu athletic w koszykówce okazał się przede wszystkim rok 2005. Jeden z najsłynniejszych gracz w historii tego sportu – Kobe Bryant, założył na jednym z meczów tradycyjne rajstopy męskie.

  obieliznie.pl/rajstopy-meskie-athletic-sport.html

    www

więcej


więcej