Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Eliksir młodości

Dzięki zielonej herbacie mieszkanki Kraju Kwitnącej Wiśni od ponad dwudziestu lat nie mają sobie równych - są rekordzistkami świata w długowieczności.

Eliksir ten nie tylko hamuje procesy przedwczesnego starzenia się, ale również zapobiega otyłości, powstawaniu cellulitu i oczyszcza cerę.


moc witamin

Zielona herbata zawiera wiele witamin, m.in. A, B1, B2, B6, C, E, K i PP, a także mikroelementy (wapń, żelazo, miedź, mangan, fluor, potas, sód, cynk), olejki eteryczne, kofeinę i garbniki - związki organiczne, które mają zdolność tworzenia trwałych, nierozpuszczalnych w wodzie kompleksów z białkami. Dzięki temu herbata obniża poziom cholesterolu, reguluje procesy trawienne, chroni przed zawałem serca i stymuluje krążenie. Zapobiega też zwężaniu się naczyń krwionośnych, zmniejsza ryzyko zachorowań na raka, łagodzi bóle głowy i koi nerwy. Ułatwia również koncentrację i poprawia pamięć.


Zielona herbata pochodzi z Chin
i uznawana jest za najstarszy napój świata.

Mimo tego w Europie znana jest dopiero od XVII wieku, a prawdziwy szał na nią ogarnął Europejczyków w ciągu kilku ostatnich lat.
W tym czasie spożycie zielonej herbaty wzrosło aż trzykrotnie.
na kaca

Zielona herbata ma właściwości łagodzące przy zatruciach alkoholowych. Orzeźwia, poprawia pracę wątroby i nerek. Odświeża też oddech, wzmacnia zęby i kości.


Ale przede wszystkich zawiera katachiny. To one hamują procesy starzenia się organizmu poprzez przeciwdziałanie wolnym rodnikom. Oprócz tego chronią też przed cellulitem.


Zielona herbata oczyszcza cerę i organizm z toksyn, a kompresy przyłożone do zmęczonych oczu nadają im świeżość i blask.


zielone kosmetyki

Wyciąg z zielonej herbaty możemy spotkać w wielu preparatach. W szamponach wzmacnia cebulki włosowe, w kremach chroni skórę przed działaniem słońca, a w innych kosmetykach odpowiada za zmniejszenie potliwości oraz ochronę przed bakteriami i grzybami.

strony:

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 20 Listopada   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 16)

 RSS komentarzy

więcej


więcej