Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Dobrze jest wcześniej przygotować gry, quizy i wróżby.

Zabawy nie powinny być nazbyt wyrafinowane, a wręcz odwrotnie - im bardziej dziecinne, tym lepiej!
kto najlepiej zna mamę?

Przygotuj z mamą listę pytań i odpowiedzi. Pytania mogą dotyczyć dzieciństwa, czasów szkolnych, liceum, studiów. Powinno ich być ok. 10-15 lub więcej.


Podziel gości na dwie grupy. Zadawaj pytania naprzemiennie obu grupom. Grupa, która będzie miała więcej prawidłowych trafień wygrywa.


Przykładowe pytania:
Jak nazywał się pierwszy chłopak przyszłej mamy? Z kim siedziała w jednej ławce w podstawówce? Gdzie chodziła na wagary?zgadnij co to za gwiazda?

Przejrzyj magazyny dla kobiet. Wybierz zdjęcia gwiazd w ciąży. Wytnij na fotografiach głowy gwiazd. Jak się domyślasz, konkurs polega na odgadnięciu, do kogo należy brzuszek osoby na zdjęciu.

jak się będzie nazywać dziecko?

Ustal z mamą listę 20 propozycji imion dla dziewczynki i dla chłopca. Na imprezie przeczytaj imiona z obu list (w przypadku, gdy płeć jest już znana, przygotuj jedną listę). Osoba, która zgadnie imię z listy, dostanie prezent.


kim jest ten uroczy bobas?

Poproś uczestniczki Baby Shower, aby przyniosły swoje zdjęcie z dzieciństwa. Podczas imprezy zorganizuj konkurs - kim jest ten bobas? Zdjęcia mogą być też w formie elektronicznej, wtedy zrobisz prezentację na komputerze.


kalambury

Przed Baby Shower musisz przygotować hasła dotyczące ciąży, macierzyństwa. Mogą to być przysłowia, rymowanki. Zasady są proste - jeden rysuje, reszta zgaduje! Zwycięzcą zostaje ten, kto pierwszy odgadnie rysowane hasło. Poznaj listę haseł...

przykładowe przysłowia i rymowanki:
Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Tu sroczka kaszkę warzyła.
Idzie rak nieborak, jak uszczypnie, będzie znak!
Ślimak, ślimak, wystaw rogi, dam ci sera na pierogi.
Abecadło z pieca spadło.
Ananasy z naszej klasy.
Która godzina? W pół do komina.

Życzymy udanej zabawy!

strony:

Katarzyna Pawłowska - red. naczelna portalu baby-shower.pl

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 26 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

  • Autor: Joasia - (2007-10-27 19:07)

    Bardzo bym chciała, aby koleżanki mi zorganizowłąy taką imprezę. Niedawno dziecko urodziła moja przyjaciółka, w 9 miesiącu biegała po sklepach i wybierała różne ubranka i akcesoria. Ktoś powinien pomyśleć i ułatwić życie przyłej mamie. Baby shower to super pomysł. Nie dość, że przyszła mama trochę się rozerwie, to jeszcze otrzyma prezenty. Ja jestem za imprezami baby shower.

  • Autor: Werenika - (2007-10-28 10:10)

    To fantastyczna sprawa. Pierwszy raz slysze o Baby Shower, bardzo mi sie to podoba, przykłady zabaw też są interesujące, można je wykorzystać także i przy innych okazjach.

  • Autor: Baby Girl - (2008-04-30 09:09)

    Hej.. a ja wlasnie po 2 tygodniowych przygotowaniach organizuje dziś baby shower.. zobaczymy jaką będzie miała minę przyszlej mama.. ponieważ firma, która przygotowuje torty pieluszkowe jest na urlopie, z siostra zadecydowałysmy że zrobimy same tort.. kupe zabawy z wybieraniem odpowiednich pieluszek i dodatkowych rzeczy, sprawiało nie lada problemu, gdyż obie nie miałysmy kontaktu z gadzetami dla dziecka:D Pozdrawiam i polecam zrobić takie przyjęcie:)

więcej


więcej