Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

zdradzają mężczyźni,
zdradzają kobiety
Opinia, że zdradzają tylko mężczyźni jest bardzo błędna. Zdradzają także kobiety. Wiele przyczyn zdrad jest taka sama wśród obu płci, wiele jest też takich, które są zarezerwowane tylko dla jednej z płci.


Mężczyźni to genetycznie zakodowani zdobywcy - dla nich ważna jest ilość!!! Nudzą się kontaktami seksualnymi z jedną partnerką, dlatego poszukują wrażeń w łóżkach innych kobiet. Bicie nowych rekordów łóżkowych traktują jako potwierdzenie swojej męskości.


Nie potrzebują szczególnej więzi emocjonalnej czy nastroju, by pójść z kobietą do łóżka. Tego typu zachowania są wpisane w ich naturę.


Mężczyźni są wzrokowcami. Uwielbiają kobiety młode i piękne takie, które potwierdzają ich atrakcyjność i pozycję społeczną. Bardzo nowa kobieta... nowa podnietaczęsto akt zdrady ma związek z kryzysem wieku średniego. Wiążąc się z młodszą partnerką mają wrażenie, ze udało im się zatrzymać upływający czas lub nawet go cofnąć.


Dla kobiet, w przeciwieństwie do mężczyzn, ważna jest jakość partnera, a nie ich ilość. Przy wyborze kobiety kierują się cechami fizycznymi i psychicznymi. Zwracają uwagę na intelekt, pozycję społeczna itp.


nowa, lepsza jakośćBardzo częstą przyczyną zdrady dotychczasowego mężczyzny jest potrzeba ciepła. Kobiety poszukują bratniej duszy, kogoś kto wysłucha, zrozumie, pocieszy, okaże uczucie. Jeśli partner nie okazuje uczuć, nie adoruje, nie docenia jej starań - gdy nadarzy się okazja - kobieta będzie szukała wsparcia emocjonalnego w ramionach innego.


Różnice między kobietą a mężczyzną tkwią w sferze psychiki. Mężczyzna jest w stanie zdradzić pod wpływem impulsu, kobieta natomiast potrzebuje wcześniejszego zaangażowania emocjonalnego. Kobiety częściej łączą seks i zależność uczuciową, mężczyźni natomiast są w stanie uprawiać seks pod wpływem chwilowego zapomnienia i nie musi to się łączyć z uczuciem.


symptomy zdrady
Objawów zdrady nie da się uniknąć, choć często są one ignorowane. Jednorazowy skok w bok można wykryć właściwie tylko przez przypadek. Gdy sprawa jest poważniejsza, to taki romans pozostawia wiele śladów.


Jeśli twój partner coraz więcej czasu spędza poza domem, unika rozmów telefonicznych w twojej obecność i gdy nastąpiła wyraźna zmiana jego zachowania, to najwyższy czas, by zacząć coś podejrzewać. Typowym objawem niewierności jest też większa niż dotychczas dbałość o wygląd.
strony:

Katarzyna Kamińska

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 23 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 10)

 RSS komentarzy

 • Autor: wiki23 - (2007-08-31 22:10)

  A tutaj to myśle,ze faktycznie to są powody zdrad.Najczestrze

   

 • Autor: sexoholiczka - (2007-09-18 16:04)

  przeciez kobieta tez nie potrzebuje wiezi emocjonalnej czy nastroju do sexu... i rozniej tak samo szybko moze sie "znudzic" facetem. przynajmniej ja tak mam, nie bylabym w stanie ograniczyc sie tylko do jednej osoby... to byloby nudne.

 • Autor: momka - (2007-09-21 17:05)

  to draństwo, nie rozumiem czemu ludzie wybaczają sobie zdradę, przecież to najgorsze świństwo, które można zrobic ukochanej osobie... moim zdaniem, gdy dojdzie do zdrady, pozostaje już tylko pustka i zniechecenia wiec lepiej sie rozstac...

   

 • Autor: Kasia:* - (2007-10-22 11:11)

  witam Was serdecznie:) ja miałam wszystko, faceta,dobry sex,szczęście i ..... wszystko pękło jak bańka mydlana..:( dlaczego sama tego nie potrafię zrozumieć.Czasami faceci są poprostu głupi, przepraszam za obrazę, ale tak właśnie myślę.Facet nie potrafi kochać tak jak kobieta.Moje serce teraz bardzo krwawi.no cóż, ale żyć trzeba dalej...Pozdrawiam serdecznie :*

   

 • Autor: kathy - (2009-03-07 14:02)

  Wkitam...
  Partner mnie zdradził i mówi że by tego nie zrobił gdyby mnie kochał, jednocześnie mówi że jestem dla niego bardzo ważną osobą. Ja nie rozumiem o co chodzi w tym

   

więcej


więcej