Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

George Michael - ćwierć wieku na scenie

Brytyjski piosenkarz pop i kompozytor - George Michael, zagra na warszawskim Torwarze. Koncert odbędzie się w ramach trasy "25 Live".

Oprócz Polski Michael odwiedzi Danię, Węgry, Słowację, Niemcy, Rumunię, Czechy, Irlandię, Wielką Brytanię, Francję, Belgię, Holandię, Szwecję, Finlandię i Włochy. Trasa podsumowuje trwającą już 25 lat karierę muzyka.


George Michael, to właściwie Georgios (Yorgos) Kyriacos Panayiotou. Urodził się w 1963 roku w Londynie. Jego matka jest Brytyjką, a ojciec Grekiem. W wieku 18 lat George rozpoczął karierę. Wtedy wraz z przyjacielem - Andrewem Ridgley'em założył grupę The Executive, związaną z muzyką "ska", wywodzącą się z Jamajki, ale współcześnie kojarzoną raczej z punkiem czy hardcorem.


Zespól szybko przemienił się w duet Wham! W 1983 roku George zadebiutował albumem "Fantastic". Rok później ukazała się płyta "Make It Big", a w 1986 - "Music From The Edge Of Heaven". To właśnie z tych dwóch krążków pochodzą hity: "Wake Me Up Before You Go Go", "Freedom", "I'm Your Man", a także świąteczny przebój "Last Christmas". Uwieńczeniem kariery Wham! okazały się dwa albumy składankowe: "The Final" z 1986 roku i wydany jedenaście lat później "If You Were There (The Best Of Wham!)". Były to kompilacje największych przebojów duetu.


Po rozpadzie Wham!, George Michael kontynuował solową karierę. W 1987 roku nagrał płytę "Faith", po niej zarejestrował jeszcze pięć długogrających albumów, w tym jeden podwójny.


Podczas warszawskiego koncertu, 11 lipca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, nie zabraknie największych hitów: "Somebody to love", "Jesus to a child", "Fastlove", "Older", "Careless Whisper", "Free' czy "Last Christmas".


Bilety można kupić za pośrednictwem ogólnopolskich sieci: Ticketpro http://www.ticketpro.pl
Eventim http://www.eventim.pl
Alter Art. http://www.alterart.pl
- sektor siedzący 300 zł
- sektor stojący - strefa I - 250 zł
- sektor stojący - strefa II - 180 zł
- strefa Golden, umieszczona pod samą sceną, w której znajdzie się tysiąc osób czynnie uczestniczących w koncercie - 300 zł
- bilety VIPowskie w ogóle nie trafią do oficjalnej sprzedaży


mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 26 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

  • Autor: mmm - (2007-08-13 20:08)

    :*

więcej


więcej