Archiwum

Przyjmij tę obrączkę...

Obrączki są symbolem miłości, wierności oraz zawartego małżeństwa. Będą wam towarzyszyć przez całe życie. Warto poświęcić sporo uwagi ich wyborowi.

Okrągły kształt obrączki stanowi metaforę niekończącej się miłości. Przyjęło się, że obydwie obrączki powinny być takie same albo bardzo podobne, co symbolizuje jedność, którą stają się małżonkowie po ślubie.


kiedy najlepiej kupować?

Musicie założyć, że obrączki będziecie nosić przez całe życie, dlatego warto poświęcić trochę czasu ich wyborowi.


Zacznijcie poszukiwania na około dwa miesiące przed planowaną datą ślubu. Na realizację zamówienia trzeba będzie czekać prawdopodobnie około trzech-czterech tygodni. Może się okazać, że obrączki są za małe albo za duże i trzeba będzie ponowić zamówienie, dlatego najlepiej zostawić sobie rezerwę jednego miesiąca.


Obrączka powinna się podobać wam obydwojgu. Często typowo kobiece, bardzo ozdobne obrączki źle wyglądają na męskim palcu, chociaż narzeczona niewątpliwie jest zachwycona swoją. Dlatego niezbędny jest kompromis. W sklepach znajdziecie mnóstwo najróżniejszych obrączek: od bardzo prostych i jednokolorowych po niesamowicie wymyślne, zrobione nawet z czterech różnych kolorów złota.
strony:

Paulina Kruszewska-Zelman

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 27 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.9 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

więcej


więcej