Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


FOTO: Mdm, ChcęByćPiękna.plW tym roku koncerty zapowiadali m.in. Mateusz Damięcki, Marcin Bosak i Robert Leszczyński. Nie zabrakło wypowiedzi Wojciecha Manna, Piotra Adamczyka czy Agaty Buzek.


Na scenie wystąpili artyści: Stanisław Soyka, Justyna Steczkowska, Aga Zaryan, Tomek Makowiecki i zespoły: Hurt i Maleo Raggae Rockers. Byli także goście zza wschodniej granicy: IQ48, Aleksander Kulinkowicz i Lavon Wolski z grupą NRM.
Specjalnie na koncert przyjechała również Sviatlana Zawadzka, żona Dmitryja Zawadzkiego, zaginionego przed laty niezależnego dziennikarza białoruskiego, która niezłomnie walczy o wolność i demokrację w swoim kraju.


FOTO: Mdm, ChcęByćPiękna.plTegoroczny koncert to symbol sprzeciwu nie tylko wobec brutalnego postępowania Łukaszenki z demokratyczną opozycją, ale także wobec reżimowej polityki marginalizowania języka białoruskiego. Stąd hasło "Włącz głos dla Białorusi". Demokracja to nie tylko wolne wybory, ale także własny język, święta i prawo do bycia dumnym z własnej kultury narodowej.
strony:

Mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 3 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.9 (głosów: 14)

 RSS komentarzy

  • Autor: nieznajoma - (2008-04-03 23:11)

    ZYWIE BIELARUS!

więcej


więcej