Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Zmień styl życia na sportowo

Jeśli wciąż stosujesz nowe diety w nadziei, że wreszcie pozbędziesz się tych kilku zbędnych kilogramów, lecz czujesz, że to walka z wiatrakami - spróbuj sportu! Nie tylko schudniesz, ale poprawi się też twoje samopoczucie.Magiczne "diety cud", które obiecują nam szybkie efekty bez wysiłku, proponują jedynie zmianę sposobu odżywiania, nie uwzględniając przy tym aktywności ruchowej. Wiele z nas, chcąc pochwalić się szczupłym i jędrnym ciałem, próbuje udowodnić, że potrafi schudnąć "diety cud" do lamusajedząc przez dwa tygodnie jedynie żurawinę, lub zmniejszając o połowę codzienne menu. Jeśli tak zrobisz, to po początkowych sukcesach na pewno nadejdzie znienawidzony efekt jo-jo.


Problem polega na tym, że większość z nas chciałaby schudnąć jak za pomocą czarodziejskiej różdżki, nie wkładając w to wielkiego wysiłku, zmień styl życiaa za główny miernik swojego sukcesu w odchudzaniu uważa wskazówkę wagi, a nie wygląd ciała. Ten, kto chce, aby odchudzanie przyniosło długotrwałe efekty, musi zmienić swój styl życia, a nie tylko sposób odżywiania.


Ci, którzy odchudzają się jedynie za pomocą diety tracą na wadze, ale ciało spala na początku nie tłuszcz, którego chcą się pozbyć, lecz mięśnie. A to właśnie one są najważniejszymi zabójcami tłuszczu w organizmie. Dlatego należy obowiązkowo obok przestrzegania diety uprawiać sport.


Ruch wymaga energii, która zmagazynowana jest w naszym organizmie w postaci cukru i tłuszczu. Jeśli uprawiamy sport regularnie, to organizm sięga po kolejne pokłady energii z tłuszczu, pomagając nam go spalać. Wskazówka wagi będzie wtedy ruszać się nieznacznie, ponieważ rozbudowane mięśnie ważą więcej i waga ta może równać się wadze spalonego tłuszczu, jednak ciało wygląda już inaczej. Ponadto, im więcej w organizmie masy mięśniowej, tym więcej kalorii dziennie spalamy, ponieważ mięśnie potrzebują więcej "paliwa", i to nawet wtedy, kiedy nie pracują.
strony:

Natalia Bołtryk

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 23 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.1 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

  • Autor: laska - (2007-11-24 12:12)

    sport jest spoko na pozbycie się zbednych kilogramów . ok.

więcej


więcej