Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Odżywiaj się zgodnie z typem swojej figury

Jabłko czy gruszka? Marchewka a może papryka? Bynajmniej nie chodzi tu o składniki diety odchudzającej, a o typy kobiecych figur.

Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej wynika nie tylko z predyspozycji genetycznych, ale także z wieku, płci czy procesów hormonalnych zachodzących w organizmie. Zazwyczaj problem z nadwagą wiąże się ze złą dietą i zbyt małą ilością czasu poświęcanego na aktywność fizyczną.


Wyróżniamy cztery typy sylwetek: jabłko, gruszka oraz papryka i marchewka. Każdy z nich jest zupełnie inny i wymaga indywidualnego podejścia.

marchewka

Kobiety o kształcie marchewki zazwyczaj są smukłe, mają długie i szczupłe nogi, słabo zarysowaną talię i wąskie biodra.


"Marchewki" często marzą o bardziej kobiecym wyglądzie. Ich szansą na osiągnięcie "kształtów" mogą być odpowiednie ćwiczenia na siłowni. Należy jednak pamiętać, że muszą one być wykonywane na odpowiednim sprzęcie i pod okiem doświadczonego instruktora.


polecane ćwiczenia:
wzmocnienie ramion - siądź na krześle i oprzyj się o oparcie. Do rąk weź hantle, podnoś do góry ręce, aż znajdą się pod kątem prostym w stosunku do tułowia. Wyprostuj do góry jedną z rąk, drugą pozostaw w poprzedniej pozycji, następnie zmień rękę. Ćwiczenie powtórz dwadzieścia razy.


wzmocnienie nóg - stań wyprostowana ale w lekkim rozkroku, do rąk weź hantle. Lewą nogą zrób krok do przodu mocno uginając ją w kolanie, drugą nogę ugnij delikatnie. Następnie zmień nogi. Ćwiczenie powtórz dwadzieścia razy.


wyszczuplenie talii - połóż się na plecach, ręce podłóż pod głowę, a kolana podkurcz. Trzymając dłonie pod głową staraj się przyciągnąć lewy łokieć do złączonych kolan, następnie zmień łokieć. Ćwiczenie powtórz dwadzieścia razy.
strony:

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 25 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.6 (głosów: 9)

 RSS komentarzy

 • Autor: nieznajoma - (2008-05-13 00:12)

  a typu proporcjonalnego Państwo nie macie?!

 • Autor: marta - (2008-06-02 20:08)

  proporcjonaly typ to papryka

 • Autor: anulka - (2009-11-18 22:10)

  głupie baby hahah

 • Autor: nieznajoma - (2010-02-08 21:09)

  ja w to nie wierze

   

 • Autor: zula - (2011-05-21 22:10)

  ja jestem gruszka! a tak chciałabym być marchewką :)

   

 • Autor: Olga - (2011-09-11 15:03)

  A ja wierzę, przecież to tylko umowny podział. Ja znalazłem galerię, która pokazuje typ figury www.kobietaa.pl/typy-kobiecej-sylwetki . I muszę przyznać, ze w moim przypadku dobrałam swój typ sylwetki.Ale pewne jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie dopasować swój typ sylwetki to tych propozycji. Każda z nas jest inna.

    www

więcej


więcej