Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Metamorfoza nosa

Kto może zrobić korektę nosa? Kiedy lekarz może odmówić przeprowadzenia zabiegu? Zobacz czy spełniasz niezbędne wymagania i czy zabieg ten jest dla ciebie bezpieczny.

Zanim zdecydujesz się poprawić nos, musisz spełnić kilka warunków, które gwarantują bezpieczeństwo.

Koniecznie zapoznaj się z listą przeciwwskazań i krok po kroku z przebiegiem operacji.

Efekty plastyki nosa są gwarantowane, ale niezbędne będzie uzbrojenie się w cierpliwość. Na wyniki zabiegu przyjdzie ci długo poczekać.

po pierwsze badania
Musisz sprawdzić stan swojego zdrowia. Bez badań się nie obejdzie.
Najważniejsze z nich to: badanie krzepnięcia krwi, morfologia i określenie grupy krwi (jeśli jej nie znasz), a także - zwłaszcza w przypadku osób starszych - EKG. Czasami konieczne jest również wykonanie zdjęcia rentgenowskiego nosa i zatok.

Ogólny stan zdrowia powinien być dobry.
Jeśli bierzesz jakieś leki, choćby witaminy, powiedz o tym lekarzowi podczas wstępnych konsultacji. Podobnie jak o wszelkiego rodzaju uczuleniach i problemach z oddychaniem.
Przeciwwskazaniami są m.in. niedokrwistość, nadciśnienie, zapalenie zatok.
Plastyki nosa nie można też przeprowadzić w trakcie miesiączki.

przeciwwskazania
Niektóre dolegliwości dyskwalifikują cię na zawsze, a niektóre tylko czasowo, z grona osób mogących poddać się zabiegowi korekty nosa.

Decyzję o operacji należy podjąć ponad miesiąc wcześniej, ponieważ na przykład palenie papierosów trzeba ograniczyć już na 4 tyg. przed zabiegiem, a środki przeciwbólowe oraz aspirynę - na 14 dni przed.

Jeśli masz mniej niż 17 lat, plany korekty nosa powinnaś odłożyć na później. Zdecydowana większość chirurgów nie zdecyduje się na jej przeprowadzenie. Przyjmuje się, że biologiczny rozwój szkieletu nosa zostaje ukończony dopiero około 16-17 roku życia. Pod uwagę bierze się też dojrzałość emocjonalną pacjentki.
strony:

Agata Legan

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 20 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 19)

 RSS komentarzy

  • Autor: nieznajoma - (2006-09-22 19:07)

    Witajcie super, że wszystko wyjaśniacie na ten temat każda z nas która chce być piękna musi wiedzieć wszystko co ją czeka. Pozdrawiam.

     

  • Autor: zyta - (2014-08-20 11:11)

    Dobry chirurg plastyk powinien na wizycie opowiedzieć o tym wszystkim, przynajmniej ja sie wszystkiego dowiedziałam i byłam do operacji dobrze przygotowana ( operacja u dr D.Żukowskiej - Łódź) ale czytałam na forach że niektózy tak lakonicznie podchodzą do tematu i nie mają czasu dla pacjentki że trzeba sie wszystkiego samemu dowiadywać

     

więcej


więcej