Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Taka jestem

Młode kobiety stwierdzają, że sport ma duży wpływ na ich sukces życiowy.Uprawianie sportu poprawia samoocenę, postrzeganie sukcesu, dumę i popęd seksualny. To tylko kilka spostrzeżeń z niezależnych badań konsumenckich przeprowadzonych przez TNS na zlecenie firmy Nike z udziałem przeszło 10 000 młodych kobiet z dziewięciu europejskich krajów.


aerobik, fitnes i pływanie
to

najbardziej popularne sporty
wśród europejek
Wizerunek własny uczestniczek badania - młodych kobiet w wieku od 16 do 30 lat, które uprawiają sport - jest bardziej pozytywny w porównaniu z kobietami, które sportu nie uprawiają. Jednocześnie kobiety w niektórych krajach zdają się obawiać rozwinięcia nadmiernej muskulatury czy zwiększonego pocenia się wskutek regularnego udziału w zajęciach sportowych.


Sport uprawia mniej więcej połowa europejskich kobiet w przedziale wiekowym od 16 do 30 lat. Spośród dziewięciu krajów objętych badaniami najbardziej usportowione wydają się być młode Niemki (67%), podczas gdy w Turcji sportem zajmuje się jedynie 41% młodych kobiet.


Do najczęściej uprawianych dyscyplin należą aerobik (38%), fitness (35%) i pływanie (31%). "Młodym kobietom uprawiającym sport najbardziej podobają się uzyskiwane rezultaty fizyczne i późniejsze poczucie dumy. Ich ulubionym efektem jest uczucie zwiększonej energii, a głównym powodem uprawiania sportu - ogólna poprawa własnego zdrowia", mówi Piotr Sośnierz, Dyrektor ds. Marketingu w Nike Poland.
strony:

Marta Tuszyńska

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 26 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

więcej


więcej