Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Ubezpieczenie zdrowotne dla kobiet w ciąży

Kiedy wykupić polisę i czy można odbyć prywatny poród na koszt ubezpieczyciela? Podpowiadamy jak załatwić formalności.

Niemal każda polisa zdrowotna zawiera świadczenia związane z prowadzeniem ciąży. Zapewnia ona fachowe prowadzenie ciąży przez lekarza, wszelkie niezbędne zabiegi i badania, a także nielimitowane wizyty u ginekologa. Niektóre polisy zapewniają również komfortowe warunki porodu.


Ponieważ ubezpieczona kobieta uzyskuje do nich dostęp dopiero po upływie tzw. okresu karencji, polisę należy wykupić jeszcze przed planowaniem ciąży.


kiedy
wykupić polisę?


Ciąża to okres szczególny w życiu każdej kobiety. Wymaga fachowej opieki medycznej i wiąże się z częstszymi niż zwykle wizytami u lubezpieczenie zdrowotne gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie finansowe na czas ciąży i poroduekarza ginekologa. Dlatego warto zapewnić sobie na ten okres ubezpieczenie zdrowotne, które gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie finansowe na czas ciąży i porodu.


polisę wykupuje się jeszcze przed planowaniem ciąży ze względu na okres karencji, trwający klika miesięcy,

przeważnie w tym czasie nie przysługują kobiecie żadne świadczenia zdrowotneNależy pamiętać, że z wykupieniem polisy zdrowotnej nie można zwlekać. Należy ją wykupić kilka miesięcy przed planowanym zajściem w ciążę, ze względu na obowiązujący okres karencji. Obowiązuje on bezpośrednio po zawarciu umowy ubezpieczenia i w okresie tym nie przysługują kobiecie świadczenia związane z prowadzeniem ciąży, czyli wizyty u lekarza, badania i zabiegi związane z faktem, że kobieta spodziewa się dziecka.

strony:

oprac. mdm (źródło: egospodarka.pl)

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 11 Marca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.5 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

więcej


więcej