Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

MĘSKIM OKIEM

M jak Mikołaj, P jak prezenty

Jakub K. Romanowski

Święta - czas kolędowania, wigilii i radości...

Eee tam! Bądźmy szczerzy!

Już od
dziecka,
kojarzymy
święta z tym,
co tygryski
lubią najbardziej -
z prezentami!


Z początkiem listopada centra handlowe i witryny sklepów rozkręcają "komercyjną" atmosferę. Wśród cen i promocji szczerzą się Mikołajowie i aniołki. Taki jest już to urok przedświątecznych tygodni.

Głęboki oddech będzie można złapać dopiero na finiszu, przy wigilijnym stole, gdy wszystko zjemy i spróbujemy wszystkich dwunastu potraw. Wtedy to z cichym jęknięciem rozepniemy guzik spodni - co by nie wyzionąć ducha w tak podniosłej chwili. I nareszcie przeskoczymy do clou całej sprawy.

Świętując z dziećmi, tradycyjnie

jeden z facetów, zwykle ten z większą, naturalną "przednią charakteryzacją", wskakuje w czerwony szlafrok, przykleja watę do twarzy i udaje Świętego M.

Zaczyna się rozdawanie prezentów. Widowisko przeznaczone jest dla najmłodszych, ale wypieki i oznaki ekscytacji pojawiają się na twarzach nawet najbardziej ponurych członków familii.

Prezenty dzielimy na kilka podstawowych kategorii. Dla panów i pań konwencjonalne, dla dzieci, dla panów szalone i dla pań nietrafione. Najwięcej zdarza się oczywiście tych pierwszych. I tak miliony mężczyzn na całym świecie, rozsupłując kolorowe kokardki i zaglądając w pudełka, odnajdzie w nich, jak co roku zresztą, krawaty, koszule, bokserki, skarpetki i książki (najczęściej historyczne). To sprawdzone i "bezpieczne" prezenty, z których jednak nikt się nie cieszy, a komentuje się je zazwyczaj "? Ooo! Przyda się..."

W co bogatszych rodzinach pojawią się perfumy, których objętość nigdy nie wydaje się być adekwatna do ceny. Ale to już nie nasz problem. No chyba, że żona kupuje najnowszą Escadę czy Calvina Kleina ze środków pochodzących ze wspólnego konta, bo to oznacza, że od dawna zaplanowany wyjazd z kolegami na wędkowanie z pod lodu odwlecze się.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 18 Grudnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 15)

 RSS komentarzy

 • Autor: vojack i/lub szalan - (2006-12-19 22:10)

  model samolotu - ok, ale mocno dopracowany. plyta, ksiazka, film tez ok. Bielizna dla Ciebie - OK!!! :>
  Ale komiks? Gre komputerowa? Wedke? Dwa pierwsze jak dla dzieci. Dwa ostatnie jakby mowiace - jak mu to dam, to bede miala go czesciej z glowy.
  Ale wiadomo, rzecz gustu. Moim zdaniem najlepiej jest dac facetowi wlasnie cos, co pasuje tylko do tej konkretnej osoby i w pewien sposob wyraza podziw i radosc, ze druga osoba tym sie interesuje, to jej sie podoba itd. Ale to ja jestem facetem i facetom prezentow dawac nie bede :P

 • Autor: vika - (2006-12-21 16:04)

  O Boze! Trzy dni na zakupach i metlik w glowie. To niesprawiedliwe. Faceci maja duuuzo prosciej z prezentami.

 • Autor: vojack i/lub szalan - (2006-12-21 17:05)

  mowisz?

 • Autor: bea - (2006-12-21 19:07)

  Najpiękniejsze dla mnie jest oczekiwanie . Tak coś "pomiędzy ustami a brzegiem pucharu" .

   

 • Autor: sołtysowa - (2007-11-15 19:07)

  Panowie ! Mowa służy do KOMUNIKOWANIA się (czyt. rozumienia), więc odpowiadajcie szczerze "chciałbym dostać ...", a otrzymywanie i dawanie prezentów stanie się radosne - bo przecież o to chodzi

więcej


więcej