Archiwum

Zostań projektantką mody

"Dodatkowy projekt" to szansa dla młodych projektantów mody. W jury konkursu zasiądzie m.in. Ewa Minge.

Aby wziąć udział w "Dodatkowym projekcie" należy do 30 czerwca 2007 roku dostarczyć na adres organizatora, czyli firmy Grażka, swój autorski projekt.


Praca może być wykonana dowolną techniką. Ważne by była w formacie nie mniejszym niż A4. Można też przesłać zdjęcia zrealizowanych już pomysłów.


Prace oceniane będą przez jury. W jego skład wchodzą projektantki Ewa Minge i Monika Onoszko oraz dziennikarka i krytyk mody Jagoda Komorowska, a także dziennikarz tygodnika "Wprost" Michał Zaczyński. Jury będzie zwracać uwagę na wartość użytkową projektu i jego praktyczne wykorzystanie.


"Zwracamy się do utalentowanych osób. Liczymy na nietuzinkowe pomysły" - mówią organizatorzy. "Głównym celem konkursu jest wyłonienie prac z najciekawszym i najwszechstronniejszym wykorzystaniem dodatków krawieckich" - dodają.


Laureaci konkursu wyłonieni zostaną do końca lipca 2007 roku. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości pięciu tysięcy złotych. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca dostaną kolejno trzy i dwa tysiące złotych. Dodatkowe nagrody będą przyznane przez partnerów konkursu - firmę Strima, Amann oraz Linexim Tkaninownię i spółkę Camela.


Na początku grudnia, podczas wernisażu konkursowego zostaną zaprezentowane zwycięskie projekty.

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy jest na stronie http://www.grazka.com.pl

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 25 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

więcej


więcej