Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Ty, on i ona...
czyli gdy partner "kocha" nie tylko ciebie!

O zdradzie kobieta dowiaduje się ostatnia. Być może dlatego, że żadna z nas nie chce dopuszczać do siebie myśli, że nie jest tą jedyną.Każdy rozumie zdradę w inny sposób. Zależy to od mentalności, systemu wartości, sposobu patrzenia na życie. Dla jednych zdradą jest emocjonalne zaangażowanie się partnera w związek z inną osobą, a dla innych przelotny seks. Najogólniej mówiąc chodzi o nadużycie zaufania drugiej osoby.


zdradzamy, bo...
Zdradą nie jest to,
co się dzieje za wiedzą
i zgodą dwóch stron!
Powodów jest bardzo wiele. I na pytanie dlaczego, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Przyczyn jest zazwyczaj kilka:

nuda - brakuje czułości i zrozumienia, a związek przestał być emocjonujący i nie spełnia oczekiwań. Rada: mów o swoich potrzebach i oczekiwaniach i wymagaj tego samego od partnera

brak seksu - nie jest to jednak jedyna przyczyna zdrady. Decydując się na seks z druga osobą szukamy akceptacji i czułości, także ciekawość odgrywa tu dużą rolę.

rozłąka z partnerem - istnieje duża różnica pomiędzy przelotną znajomością wakacyjną, a długotrwałym romansem np. podczas pobytu partnera za granicą. Znajomość wakacyjna urywa się wraz z końcem turnusu. Długotrwały romans już nie, i grozi zaangażowaniem emocjonalnym w związek z kochankiem.

nowe ciało, nowy dreszcz - w każdym stałym związku pojawia się w pewnym momencie rutyna. Wtedy to rodzi się potrzeba urozmaicenia swojego życia seksualnego i spełnienia swoich fantazji.

nadarzyła się okazja - po prostu: nic dodać, nic ująć.

rozczarowanie partnerem - zdradzający chcąc usprawiedliwić swój skok w bok doszukuje się winy w partnerze. Stwierdza, że miał do tego prawo, bo partner nie sprostał jego oczekiwaniom.

kryzys - może to być chęć odegrania się za wcześniejszą zdradę partnera, czy też np. kryzys wieku średniego. Kryzysy prowadzą do szukania nowych wrażeń, pocieszenia i wsparcia.

zaniedbywanie - gdy czujemy się zaniedbywani i niedoceniani przez bliską nam osobę, zaczynamy szukać potwierdzenia własnej wartości u innych.

zemsta jest słodka - często zdradzamy, by odegrać się na partnerze za wyrządzone nam krzywdy (np. zdradę). Mamy wtedy wrażenie, że rachunki zostały wyrównane.
strony:

Katarzyna Kamińska

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 23 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 10)

 RSS komentarzy

 • Autor: wiki23 - (2007-08-31 22:10)

  A tutaj to myśle,ze faktycznie to są powody zdrad.Najczestrze

   

 • Autor: sexoholiczka - (2007-09-18 16:04)

  przeciez kobieta tez nie potrzebuje wiezi emocjonalnej czy nastroju do sexu... i rozniej tak samo szybko moze sie "znudzic" facetem. przynajmniej ja tak mam, nie bylabym w stanie ograniczyc sie tylko do jednej osoby... to byloby nudne.

 • Autor: momka - (2007-09-21 17:05)

  to draństwo, nie rozumiem czemu ludzie wybaczają sobie zdradę, przecież to najgorsze świństwo, które można zrobic ukochanej osobie... moim zdaniem, gdy dojdzie do zdrady, pozostaje już tylko pustka i zniechecenia wiec lepiej sie rozstac...

   

 • Autor: Kasia:* - (2007-10-22 11:11)

  witam Was serdecznie:) ja miałam wszystko, faceta,dobry sex,szczęście i ..... wszystko pękło jak bańka mydlana..:( dlaczego sama tego nie potrafię zrozumieć.Czasami faceci są poprostu głupi, przepraszam za obrazę, ale tak właśnie myślę.Facet nie potrafi kochać tak jak kobieta.Moje serce teraz bardzo krwawi.no cóż, ale żyć trzeba dalej...Pozdrawiam serdecznie :*

   

 • Autor: kathy - (2009-03-07 14:02)

  Wkitam...
  Partner mnie zdradził i mówi że by tego nie zrobił gdyby mnie kochał, jednocześnie mówi że jestem dla niego bardzo ważną osobą. Ja nie rozumiem o co chodzi w tym

   

więcej


więcej