Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Szczypta męskości

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy (...)" - śpiewała Danuta Rinn. Gdzieś nam pouciekali. A na ulicach pojawili się zupełnie nowi. I wcale nie przypominają Achillesa, Don Juana lub innego supermana.Nowy gatunek
"samca"
można łatwo rozpoznać. Mają od dwudziestu do trzydziestu paru lat, a na głowie więcej żelu niż włosów. Trzymają się z dala od reszty mężczyzn. Potocznie nazywa się ich pięknisiami, lecz naukowcy mówią o nich "metroseksualni".


Osobniki tego rodzaju spędzają dużo czasu w centrach handlowych. Polują na najmodniejsze ciuchy, uprawiając tak zwaną "walkę o najlepszy kąsek". Wieczorami prezentują taniec godowy w najmodniejszych klubach, do których wkładają białe lub pastelowo-różowe koszulki, bo tylko takie podkreślają opaleniznę, godzinami wypracowywaną w solarium.


Z trudem trzeba się doszukiwać odrobiny męskości w takim mężczyźnie. Nie wiem czy jest to wynikiem mutacji genetycznej, czy też wychowania na bazie brazylijskich telenoweli, ale niejednej z nas dech zapiera widok umięśnionego, silnego i spoconego Johnnego Deppa. Nasze kobiece marzenia o prawdziwym mężczyźnie są mało realne, bo panowie są po prostu zniewieściali. Nie jest to moje subiektywne odczucie, lecz wynik obserwacji oraz opinie przyjaciółek.


Podczas ostatniego spotkania jedna z nich mówiła jak jej luby uciekał przed goniącym ich dzikiem, zapominając o niej zupełnie. Inna koleżanka wciąż narzekała, że jej facet pomimo swych trzydziestu lat wciąż mieszka z mamusią i konsultuje się z nią w każdej sprawie. Trzecia przyjaciółka opowiadała o swojej bezradności na widok narzeczonego, który zalewał się łzami oglądając scenę ślubną w serialu. Niestety, te historie wydarzyły się, i co gorsza, wciąż się dzieją.


Może to po części nasza wina. Możliwe, że same wychowałyśmy sobie nowy gatunek faceta. My jako estetki, lubimy popatrzeć na pięknych panów z billboardów. Może nasi mężczyźni za bardzo wzięli sobie to do serc.
strony:

Natalia Mucha

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 30 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.3 (głosów: 8)

 RSS komentarzy

 • Autor: niunia - (2007-04-30 22:10)

  Noo ja też kilku takich w swoim życiu spotkałam, tragedia! Czasmi czuje się bardziej męska od polowy mężczyzn w moim otoczeniu... Eeeh racja, musimy radzić sobie same! Pozdr!

   

 • Autor: agatek - (2007-04-30 22:10)

  Artykuł profesjonalny - to przede wszystkim. Z autorką zgadzam się w 100%. Nowy gatunek samca... ale nie takiego faceta nam trzeba ;o)

 • Autor: bea - (2007-05-01 07:07)

  Ramy czasowe faktycznie idealnie trafione. Na szczęście moje pokolenie ma prawdziwych mężczyzn, ale to widać gatunek zagrożony. Sama zastanawiam się po tym artykule jakimi będą mężczyznami dzisiejsi 18-latkowie?

   

 • Autor: niunia - (2007-05-01 08:08)

  Chyba ci dzisiejsi 18latkowie są zagrożeni właśnie, chociaż widze też po moim 16letnim braciuszku, że czasami jest za mało męski (moze to kwestia wieku) ale ostatnio kupił sobie rożowa koszule.....halo? Gdzie te chłopy? :P

   

 • Autor: Procek - (2007-05-04 13:01)

  Są jeszcze prawdziwi mężczyźni. Tylko Wy, kobiety, same nie wiecie czego chcecie. Śliczny, wyżelowany, pachnący i opalony - ŹLE. Ok, ja się nie żeluję bo strzygę się na łyso, ćwiczę, jestem silny i sprawny. Jestem też wytrwały i nieustępliwy. Mało czego się boję (może o zdrowie żony i dzieci) Nigdy się nie poddaję. Za to nie lubię się za często kąpać ani nosić ładnych i modnych ciuchów, ubieram to co mam w szafie i nie przywiązuję do tego wagi. Dłubię w nosie i puszczam bąki. Lubię leżec w brudnych ciuchach w trawie i pic piwo. Lubię pluć, lubie przeklinać i dać komus w mordę. Lubię być sobą i mieć wszystko gdzieś. Tyle, że taki obraz mężczyzny, również nie pasuje Drogim Paniom prawda? Taki za ładny... a taki za wulgarny, a taki za śmiały a taki za nieśmiały. Tylko przełożc przez kolano, sprać po tyłku, rozebrać i ......

    www

 • Autor: bea - (2007-05-04 19:07)

  A najlepsze to po tym "i ..." Wygląda na to, że jesteś prawdziwy. Pozdro ;)

   

 • Autor: moniq - (2007-05-19 22:10)

  Facet ma byc facet, a nie lalka do ozdoby dla kobiety, bo to kobieta jest ozdoba mezczyzny. Oczywiscie ma byc dobrze ubrany i przyciagac wzrok, ale zeby mu nie odbijalo za bardzo przez takie ego. Mam szczescie ze takiego mam :) Pozdrawiam!

 • Autor: moniq - (2007-05-19 22:10)

  A facet ze zdjecia prezentowanego powyżej... Po prostu ideał!

 • Autor: mctomciu - (2007-06-20 17:05)

  Nie ma idealnych mężczyzn, może dlatego jesteśmy tacy nieprzewidywalni...

 • Autor: MARTUSIA - (2007-07-01 13:01)

  Ale o co halo :) Facet powinien o siebie dbać, przecież to normalne. Po co jakieś niemądre hasła w stylu metro itp...

 • Autor: nieznajoma - (2007-07-05 20:08)

  Jak tak dalej pojdzie to dojdziemy do wniosku, ze samym nam lepiej. Moj depilator powinien sluzyc tylko mi. Ach gdzie ta prawdziwa meskosc?!

 • Autor: Adam - (2014-05-30 19:07)

  "Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy (...)" Ja myślę, że ten problem jest multi-pokoleniowy, bo znając życie dalsze pokolenia będą również tęsknić za mężczyznami z lat np 1990-2000 tak jak kilkadziesiąt lat temu śpiewała Rinn. Wiele "branż" z pokolenia na pokolenie idzie w tym "gorszym" kierunku i zawsze tęskni się do tego co kiedyś. Druga sprawa to to, o czym mówi Procek - laski same nie wiecie czego chcecie! Zestarzejecie się czekając na księcia z bajki.

    www

więcej


więcej