Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

ubezpieczenie VIP

Kompleksowa opieka medyczna nad przyszłą mamą i jej nowonarodzonym dzieckiem wraz z leczeniem szpitalnym na terenie całej Europy przysługuje posiadaczkom prestiżowej polisy ONE HEALTH. Jest to oferta skierowana do osób bardziej wymagających, a także o nieco zasobniejszych portfelach.


Ubezpieczyciel zapłaci za komfortowe warunki porodu nawet 20 tys. złotych, bez względu na to czy poród będzie przebiegał bez, czy z komplikacjami. W zakresie ubezpieczenia znajduje się cesarskie cięcie na podstawie decyzji pacjentki lub zalecenia lekarza, włącznie z przed i poporodową opieką medyczną.


30-letnia kobieta zapłaci za prestiżową polisę ONE HEALTH około 600 złotych miesięcznie.

Ale UWAGA!

Świadczenia z tytułu prowadzenia ciąży i porodu w ramach polisy IHI są dostępne dopiero po 12 miesiącach od zawarcia umowy ubezpieczenia.
Jeżeli pacjentce bardziej odpowiada poród w domu, IHI również pokryje koszty takiego porodu wraz z opieką położniczą oraz pielęgniarską. Ubezpieczenie przewiduje nawet zwrot wydatków na poród w następstwie leczenia bezpłodności.


Nowo narodzone dziecko zostaje objęte ochroną pod warunkiem przesłania świadectwa urodzenia w ciągu trzech miesięcy po porodzie. Dziecko ubezpieczone jest bezpłatnie razem z rodzicem aż do 9 roku życia włącznie (bezpłatne ubezpieczenie dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na jedną osobę opłacającą składkę).


dostępne
oferty
w sprzedaży
online


Prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla kobiet w ciąży dostępne są w sprzedaży online portalu Ubezpieczeniaonline.pl. W portalu można znaleźć także szczegółowy opis każdej z polis. W razie wątpliwości Konsultanci pomogą wybrać polisę najbardziej dopasowaną do potrzeb i oczekiwań kobiety w ciąży.
 
strony:

oprac. mdm (źródło: egospodarka.pl)

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 11 Marca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.5 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

więcej


więcej