Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Lady

Wielkie europejskie święto - konkursy, pokazy, spotkania ze specjalistami, recepty na piękny, zdrowy wygląd oraz niespodzianki dla dzieci i panów.

Na warszawskim Torwarze przez dwa dni - 15 i 16 września, będą królować kosmetolodzy, fryzjerzy, makijażyści i wizażyści. Pokazane będą nowinki ze świata kosmetologii, fitness i dietetyki.


Targi, nad którymi patronat objął portal ChceBycPiekna.pl, zainteresują nie tylko kosmetyczki i fryzjerów. Wszystkie panie i wszyscy panowie, którzy dbają o swój wygląd, fryzurę i zdrowy styl życia znajdą dla siebie nowe inspiracje. Doradcy i styliści fryzjerstwa pokażą jak wiele daje kobiecie zmiana koloru włosów i uczesania. Będą mówić, co jest najmodniejsze w jesiennym sezonie.


Najświeższe informacje branżowe, tendencje mody fryzjerskiej, fitness, nowości fryzjersko-kosmetyczne, porady dotyczące pielęgnacji włosów, ale także możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze relaksu - wszystko to znajdzie się na targach.


Doradcy i eksperci pomogą obniżyć wagę, zaproponują różnego rodzaju diety, wskażą odpowiedni tryb życia. Odpowiedzą na pytania - jak utrzymać dobrą kondycję, świetnie wyglądać i dobrze się czuć.

Na imprezie zaprezentowana będzie najnowsza moda fitness zarówno dla pań jak i panów.


Imprezy jakie odbędą się na targach
1. kongresy:

Kosmetyczny

Dwudniowy kongres kosmetyczny poprowadzi renomowana i znana na całym świecie Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, która na pewno zainteresuje bogatym programem zarówno kosmetyczki, fryzjerki, jak i uczennice szkół fryzjersko-kosmetycznych, wizażu i stylizacji.

Przedstawione zostaną trzy sesje tematyczne wykładów:
sesja 1 "Substancje czynne i zabiegi profesjonalne w pielęgnacji cer problemowych i w korekcie kolorytu cery", sesja 2 "Nowe substancje czynne i rozwiązania technologiczne w kosmetykach - wspomaganie terapii cellulitu i modelowanie sylwetki" oraz "Współczesne podejście do ochrony przed promieniowaniem UV i reaktywnymi formami tlenu" w sesji 3.

Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymują dyplom. Wstęp na kongres kosztuje 10 zł.
Solaryjny

Czasopismo SOLARIUM & Fitness z Bydgoszczy poprowadzi, w niedzielę 16 września, urozmaicony i bardzo ważny, przede wszystkim dla gabinetów solaryjnych i kosmetycznych, Kongres Lady Fitness pod tytułem "Piękne ciało, moje ciało".

Na kongres zapraszamy od godz. 12.00 do 14.00. Będzie można wysłuchać wykładów Bogdana Ślęka "Rola światła w życiu człowieka", Katarzyny Świtalskiej (trenera i konsultanta zarządzania) "Piękne ciało, moje ciało - czyli o sztuce autoprezentacji" oraz Andrzeja Chmielewskiego "Nowa jakość w ośrodkach SPA & Wellness".

Wstęp jest BEZPŁATNY, a wszyscy uczestnicy otrzymuja dyplom ukończenia kongresu.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 31 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.6 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

  • Autor: niunia - (2007-09-29 17:05)

    +

więcej


więcej