Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Baby Shower

W Polsce Baby Shower to całkowicie nowe pojęcie. Wielu mylnie kojarzy je z samym dzieckiem lub, co gorsza, z prysznicem! Jaka jest prawda o Baby Shower?
Według zwyczaju Baby Shower jest organizowane przez najbliższe otoczenie przyszłej mamy. Może to być siostra, przyjaciółka lub kuzynka. To właśnie ona wysyła zaproszenia, razem z przyszłą mamą przygotowuje listę prezentów, ustala menu, kupuje dekoracje, wymyśla zabawy i quizy na imprezę.
 

Baby Shower to tradycja popularna w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach będących pod wpływem kultury amerykańskiej, na przykład w Wielkiej Brytanii i Francji.


fenomen Baby Shower Baby Shower to przyjęcie dla przyszłej mamy.

Nazwa pochodzi od ang. słowa shower (prysznic), co w przenośni oznacza zalewanie przyszłej mamy prezentami dla dziecka.


W ciągu ostatnich lat Baby Shower stało się jeszcze bardziej popularne. Powodów jest kilka. Rodziny stają się mniej liczne, a dziecko otrzymuje więcej uwagi, niż kiedyś. Poza tym, wyprawka dla dziecka to spory wydatek, a dzięki Baby Shower mama może skompletować część ubranek i akcesoriów dla maluszka.


Podczas jednej ciąży można mieć więcej niż jedno przyjęcie. Można wyprawić jedno Baby Shower dla rodziny, drugie dla przyjaciółek, a trzecie dla koleżanek z pracy.


grono bliskich kobiet

Przyjęcie odbywa się w gronie kobiet. Najodpowiedniejszym czasem na zabawę jest trzeci trymestr. Najlepiej uprzedzić mamę o planowanej imprezie i poprosić ją o listę gości - mogą to być adresy domowe lub mailowe.


Jedyną osobą, która nie powinna organizować Baby Shower jest przyszła mama. Impreza nie może odbywać się u niej w domu. Lepiej by przyszła mama nie musiała robić porządków przed imprezą, ani po niej. Całe przyjęcie powinno być dla niej jedynie przyjemnością!


impreza składkowa

Martwią cię kwestie finansowe? Nie wiesz jak podzielić koszty imprezy?
Proponuję imprezę składkową.
strony:

Katarzyna Pawłowska - red. naczelna portalu baby-shower.pl

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 26 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

  • Autor: Joasia - (2007-10-27 19:07)

    Bardzo bym chciała, aby koleżanki mi zorganizowłąy taką imprezę. Niedawno dziecko urodziła moja przyjaciółka, w 9 miesiącu biegała po sklepach i wybierała różne ubranka i akcesoria. Ktoś powinien pomyśleć i ułatwić życie przyłej mamie. Baby shower to super pomysł. Nie dość, że przyszła mama trochę się rozerwie, to jeszcze otrzyma prezenty. Ja jestem za imprezami baby shower.

  • Autor: Werenika - (2007-10-28 10:10)

    To fantastyczna sprawa. Pierwszy raz slysze o Baby Shower, bardzo mi sie to podoba, przykłady zabaw też są interesujące, można je wykorzystać także i przy innych okazjach.

  • Autor: Baby Girl - (2008-04-30 09:09)

    Hej.. a ja wlasnie po 2 tygodniowych przygotowaniach organizuje dziś baby shower.. zobaczymy jaką będzie miała minę przyszlej mama.. ponieważ firma, która przygotowuje torty pieluszkowe jest na urlopie, z siostra zadecydowałysmy że zrobimy same tort.. kupe zabawy z wybieraniem odpowiednich pieluszek i dodatkowych rzeczy, sprawiało nie lada problemu, gdyż obie nie miałysmy kontaktu z gadzetami dla dziecka:D Pozdrawiam i polecam zrobić takie przyjęcie:)

więcej


więcej