Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Pieluszkowa alternatywa dla dzieci i dla mamNiebagatelne znaczenie ma też aspekt ekologiczny. Tylko jedno dziecko w ciąg 2,5 roku pieluszkowania produkuje 6000 litrów śmieci. To bagaż, który zostawi swoim dzieciom i wnukom, bo pieluszki jednorazowe rozkładają się aż kilkaset lat!
Pieluszki AIO eco Close Parent z sklepu www.babymama.pl są naturalną. zdrową i ekologiczną alternatywą dla jednorazówek. Wykonane są z trzech warstw
- zewnętrznej powłoczki (tzw. otulacza)
- warstwy "właściwej" pieluszki
- dodatkowej wkładki chłonnej

Warstwa zewnętrzna (otulacz) uszyta została z zaawansowanego technologicznie materiału, który przepuszcza powietrze, a zatrzymuje wilgoć. Z podobnego materiału szyte są m.in. dobrej jakości kurtki turystyczne.

"Właściwa" warstwa pieluszki przymocowana jest za pomocą nap do otulacza (jest to warstwa odpowiedzialna za absorpcję płynów).
Dodatkową wkładkę mocuje się na warstwie "właściwej" pieluszki. Stanowi ona dodatkową ochronę przed zamoczeniem i jest szczególnie przydatna w czasie nocy lub dłuższych spacerów.

Pieluszki AIO eco Close Parent są już od niedawna dostępne w Polsce. W sklepie www.babymama.pl znajdziesz gotowe zestawy pieluszek do naturalnego pieluszkowania. Taki zestaw doskonale sprawdzi się od urodzenia aż do nocniczka! Zadbaj o to, żeby ten czas był dla Twojego dziecka zdrowy i bezpieczny!
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: Magda - (2010-06-06 16:04)

    najlatwiej zalozyc pampersa, bo sie go wyrzuca, a ze powieksza gore smieci na wysypisku to kto sie tym przejmuje??? Obecie 3-latki z pielucha to zadna nowosc, 20 lat temu dzieci w tym wieku dawno biegaly tylko w majtkach i wolaly siku. Takie 'uposledzenie' to tylko dzieki pampersom i wygodzie mam.

    email  


Twój komentarz

więcej


więcej