Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Shake'uj po włosku

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów jakie poznała ludzkość... poznała i pokochała. Kawowe poranki i popołudnia to niemalże rytuał każdego dnia.

Niezwykła popularność kawy sprawiła, że wymyślono wiele sposobów parzenia i podawania kawy. Wszystko po to, aby można było rozkoszować się jej charakterystycznym smakiem nie popadając w monotonię, odkrywając przy tym coraz to nowe jej oblicza.


Kawę można serwować między innymi jako mocne, stawiające na nogi espresso, lub delikatną mleczną latte, jako puszyste pyszne cappuccino lub po prostu jako czarną lub białą kawę.


Wyjątkowo smaczne są także wszelkie desery, które powstają na bazie kawy. Takim deserem może być shake kawowy, który jest bardzo prosty w przygotowaniu a sprawia niezwykłą przyjemność, ciesząc podniebienia zarówno kawoszy jak i wielbicieli słodkości.


Oto przepis na "O'Ccaffe Shake", którego podstawą jest oryginalna włoska kawa O'Ccaffe Royal Espresso - wyśmienita, mocna kawa z wyselekcjonowanych, najlepszych ziaren 100 proc. arabica o typowej włoskiej intensywności, głębokim smaku i uwodzicielskim aromacie. Do przygotowania "O'Ccaffe Shake' potrzebny jest mikser.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 22 Maja   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

więcej


więcej