Archiwum

Mit diet jednoskładnikowych

Każda z nas nie raz się odchudzała. W większości przypadków było to nieskuteczne odchudzanie. A to dlatego, że popełniałyśmy przy tym masę błędów.Dieta większości kobiet polegała nie na odpowiednim dobieraniu produktów, a na uciążliwej i długotrwałej głodówce. A ta może przynieść - poza krótkotrwałą zmianą sylwetki - więcej złego niż dobrego.


Co należy robić, żeby chudnąć z głową i nie wracać do poprzedniej wagi?

Przede wszystkim trzeba spożywać zróżnicowane produkty. Tylko takie mogą dostarczyć nam wszystkich niezbędnych składników pij dużo herbat

zaopatrz się w kefiry, maślanki i jogurty
odżywczych. Diety oparte na jednym produkcie lub grupie produktów to mit. Nie dość, że szybko mogą nam się znudzić, nie dostarczą tych składników, które organizm potrzebuje do normalnego funkcjonowania.


Co to znaczy zdrowo się dożywiać?

Jedną z głównych zasad takiej diety jest częste spożywanie - co mniej więcej cztery godziny - niedużej ilości potraw zróżnicowanych kalorycznie.


Warto pamiętać, aby były to pokarmy w ogóle nieprzetwarzane, albo w małym stopniu.
strony:

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 25 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

  • Autor: kamaaaaa - (2008-03-19 16:04)

    W związku ze zbliżającymi Świętami Wielkiej Nocy, chciałabym wszystkim forumowiczom życzyć wesołego ucztowania w gronie najbliższych. Pamiętajmy jednak o naszej diecie i o tym, że aby było smacznie, nie znaczy koniecznie kalorycznie! W związku z tym zachęcam do odwiedzania strony odchudzanie.org.pl i zapoznanie się z wieloma dietetycznymi przepisami, dzięki którym możemy uniknąć świątecznego obżarstwa i nadprogramowych kilogramów. Pozdrawiam świątecznie;)

więcej


więcej