Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Na wielkanocnym stole

Święta wielkanocne to radosny czas świątecznych rodzinnych spotkań przy wspólnym stole. Każda gospodyni dwoi się i troi, aby na tę okazję przygotować coś wyjątkowo pysznego. Obok tradycyjnego święconego jajka, wędlin sałatek ogromne znaczenie mają świąteczne słodkie wypieki. Kolorowe mazurki oraz pękate baby wielkanocne są obowiązkowe na wielkanocnym stole.

Do wielkanocnych wypieków warto podać wyjątkową herbatę, którą wypełni święta wielkanocne aromatem i podkreśli smak świątecznych ciast.

Herbaciarnie "Czas na Herbatę" przygotowały na święta specjalne kompozycje herbaciane, które doskonale dopasują się do tej okazji nie tylko swoimi smakami, ale także wielkanocnymi nazwami. Herbata "Wyspa Wielkanocna"
to mieszanka herbaty czarnej i zielonej z dodatkiem trawy cytrynowej, nagietka i jabłka, które w połączeniu tworzą orzeźwiającą kompozycję wiosennego kwiatowo - owocowego smaku.

Serca prawdziwych smakoszy, gustujących w wymyślnych głębokich aromatach podbije czarna herbata "Amaretto", która zawiera migdały, wiórki kokosowe oraz dodatek cukru kandyzowanego. Te herbaciane przysmaki z pewnością zaskoczą, zadowolą i zachwycą wszystkich domowników oraz świątecznych gości.

Herbata "Wyspa Wielkanocna - Czas na Herbatę" to wyjątkowa propozycja na wielkanocny stół. Jest to mieszanka herbaty czarnej i zielonej z dodatkiem trawy cytrynowej, nagietka i jabłka, które w połączeniu tworzą orzeźwiającą kompozycję wiosennego kwiatowo - owocowego smaku.
Cena sklepowa: ok. 9 zł - 50 g

Przy wielkanocnym stole serca prawdziwych smakoszy, gustujących w niepowtarzalnych głębokich aromatach podbije czarna herbata "Amaretto - Czas na Herbatę", która zawiera migdały, wiórki kokosowe oraz dodatek cukru kandyzowanego i doskonale podkreśli smak świątecznych wypieków.
Cena sklepowa: ok. 7 zł - 50 g

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej