Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Polski diament

Słyszałaś kiedyś o krzemieniu pasiastym? Nie? A powinnaś. Victoria Beckham i Robin Williams noszą wykonaną z niego biżuterię. Minerał ten jest niezwykle rzadki i wydobywa się go tylko w jednym miejscu na Ziemi - w okolicach Sandomierza.

Każdy krzemień jest inny. Nie sposób znaleźć dwóch takich samych. Różnią się bryłą i rysunkiem pasów. Wzory na kamieniach przypominają wzburzoną wodę lub pustynne diuny.Galeria autorska Cezarego Łutowicza
www.krzemien-sandomierz.plUnikalność i wysoki stopień twardości kamienia sprawiają, że nazywa się go "polskim diamentem". Niemieccy i austriaccy jubilerzy zachwycają się nim. Prezentują go na międzynarodowych wystawach i tworzą ekskluzywną biżuterię, łączącą kamień ze srebrem.


Krzemień pasiasty noszą światowe sławy. Victoria Beckham ma już kolczyki i bransoletkę, Robin Williams spinki do mankietów, a Boy George bransoletkę na kostkę.


Szeroki asortyment biżuterii z "polskiego diamentu" jest też w kolekcji Anny Orskiej projektującej dla "W. Kruk". Ceny sięgają od 100 złotych za kolczyki do nawet 2 500 zł za naszyjnik.
strony:

Berenika Teper

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 6 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 2)

 RSS komentarzy

 • Autor: Karolina - (2007-08-19 18:06)

  Tyle kasy za kamyk... Kosmos.

 • Autor: MK - (2007-08-21 22:10)

  Nietuzinkową biżuterię z krzemieniem pasiastym za niewielkie pieniądze można nabyć na giełdzie minerałów regularnie odbywającej się w większych polskich miastach. Sama zgromadziłam niezłą kolekcję. Polecam.

   

 • Autor: diamencik - (2010-01-11 13:01)

  Krzemień pasiasty -polski diament to powód do radości. Piękny kamień i występuje tylko w Polsce :)

  www

 • Autor: MMM - (2011-11-17 11:11)

  Znam i mam wisiorek na rzemyku z krzemieniem, podoba mi się bardzo. Na żywo, czyli pod ziemią można obejrzeć krzemienie w Opatowie (woj. świętorzyskie), w kopalni-muzeum.

więcej


więcej