Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

zmysłowy dotyk

dotykaj go centymetr po centymetrzeZmysłowemu odprężeniu pomogą czułe pieszczoty. Delikatny masaż erotyczny zniweluje napięcia i poprawi samopoczucie. Zrównoważy i rozproszy energię po całym organizmie.

Dotykaj jego ciała centymetr po centymetrze. Najpierw skup uwagę na głowie. Baw się jego włosami. Delikatnie dotykaj twarzy i uszu. Opuszkami palców wędruj po jego brwiach i powiekach. Twarz jest znakomitym miejscem do okazania czułości. Takie pieszczoty będą odczytane jako oznaka miłości i opiekuńczości.

Powoli schodź niżej. Masując okrężnymi ruchami brzuch rozproszysz jego energię po całym ciele. Wydłuży to czas waszych miłosnych igraszek. Wewnętrzną stronę ud masuj od dołu, kierując się ku górze. Nie zapominaj o pachach, bokach, łokciach i obu stronach kolan, które są bardzo wrażliwymi strefami erogennymi. Masaż kolan powoduje napływ energii do nerek, a te są odpowiedzialne za właściwe funkcjonowanie seksualności.

Podczas pocałunku, ssij i delikatnie przygryzaj jego dolną wargę. Według tantry jest ona odpowiednikiem penisa. Całujcie i ssijcie również palce rąk i stóp, jest to bardzo intymne i podniecające.


więcej, więcej!

zaciskaj
mięśnie
pochwy,

spotęguje to
wasze doznania
Seks tantryczny uczy jak przedłużać miłosny akt. Zamiast szybkiego seksu, po którym czujecie się wyczerpani, zyskacie nowe pokłady energii. Starajcie się wszystko równoważyć. Powinniście być wyciszeni i zrelaksowani, a jednocześnie aktywni i świadomi swoich emocji.

Ruchy szybkie i głębokie przeplatajcie płytkimi i powolnymi. Penis powinien wchodzić w ciebie raz zdecydowanie, a raz delikatnie, lub nawet poza waginę. Naucz się zaciskać mięśnie pochwy, to spotęguje wasze doznania. Jak najczęściej utrzymujcie kontakt wzrokowy i pamiętajcie o życzliwym, pogodnym i akceptującym stosunku do siebie.

Nie zrażajcie się jeżeli od razu wam wszystko nie będzie wychodzić, ale też nie udawajcie, że nic się nie stało. Praktyka czyni mistrza, a udane życie intymne jest podstawą udanego związku.

___________________________________

Tantra - zbiór ezoterycznych hinduskich ksiąg liczących sobie ponad dwa tysiące lat. Ma formę dialogu między bogiem Śiwą i małżonką Śakti. Opisany w nich system duchowy mówi o świecie i człowieku jako o przejawie boskiej energii. Charakterystyczny jest bardzo otwarty stosunek do seksu i miłości. Kontrowersje, które narosły wokół seksu tantrycznego wiążą się z odłamem, który błędnie interpretował tę cechę wyróżniającą tantryzm pośród innych nurtów filozoficzno-religijnych, czyli otwartość na seks, doprowadzając do orgiastycznych rytuałów.
strony:

Barbara Łuszczewska

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 26 Lipca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 13)

 RSS komentarzy

 • Autor: coffie25 - (2007-07-26 09:09)

  Świetny artykuł! Sama mam problemy z "wyzwoleniem się". W rezultacie, problemy w związku narastają. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa, ale najpierw spróbuję zmienić nastawienie... Co by na ten temat nie mówić, seks to ważna rzecz. Pozdrawiam!

 • Autor: olka - (2007-07-27 17:05)

  Kochaj kochać się - temat mówi sam za siebie! Słusznie napisane!!!

 • Autor: bos - (2007-08-03 12:12)

  Z tym oddechem fajne :) to rzeczywiście uspokaja (przyda się w pracy hahaha). Tylko weź tu tak licz sobie oddechy jak się kochasz ;)

 • Autor: nieznajoma - (2007-08-27 23:11)

  a myślałm ,że seks tantryczny to jakieś tam czary mary, a to całkiem niegłupie rzeczy

 • Autor: ola - (2007-09-02 23:11)

  '..kochać to nie znaczy zawsze to samo..'

 • Autor: Mariola - (2012-08-20 14:02)

  Od jakiego czasu z mężem stosujemy preparat Tribestan i pomimo moich obiekcji na początku i niedowierzaniu o skuteczności takich specyfików muszę powiedzieć, że się miło zawiodłam. Już po 2 tygodniach stosowania zaobserwowaliśmy, że w naszym życiu erotycznym są zmiany na plus. Oczywiście trzeba też coś z siebie dać, nie wystarczy tylko połknąć pigułkę. W każdy razie polecam, spróbować nie zaszkodzi a może się okazać przydatne.
  Info na http://www.tribestan.pl.

   

więcej


więcej