Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Podobni czy całkiem różni? - czym kierujemy się przy wyborze partnera seksualnego

Większość związków opiera się na zaufaniu, przywiązaniu oraz przyzwyczajeniu. A seks? Jaką rolę odgrywa w związku? Czy każdy problem łóżkowy można szybko rozwiązać? A może trzeba zmienić partnera?

jesteście
ze sobą
parę lat...


Na początku chodziliście na romantyczne randki i długie spacery. Zapominaliście o codziennych troskach. Nie miały one dla was znaczenia. Po kilku miesiącach... nadal jesteście ze sobą. Wszystko jednak zaczyna wracać do codzienności. W dodatku wasz seks nie jest ani za częsty, ani za bardzo urozmaicony.


Tłumaczysz sobie - przecież jesteśmy ze sobą tak krótko, później na pewno będzie lepiej, i częściej. Tym czasem po latach wspólnego życia okazuje się, że nie jest ani lepiej, ani nie częściej.


przeciętny Polak w ciągu tygodnia uprawia seks przez kwadrans

Czy to dobrze? Wydaje się, że z takich wyników powinniśmy być zadowoleni. Ale czy na pewno? Z ankiety przeprowadzonej przez CBOS wynika, że 9 na 10 Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Ale czy jest się, z czego cieszyć?

Raport prof. Zbigniewa Izdebskiego mówi, że:
"Polacy uważają się za najlepszych kochanków w Europie. Są zadowoleni ze swojego łóżkowego życia.

Ale statystyka nie jest już taka kolorowa. Przeciętny Polak w ciągu tygodnia uprawia seks przez kwadrans".


Polacy są z natury narodem mało wymagającym od siebie i od innych, dlatego poprzestają na małym i nie próbują tego zmienić. Nie chcą rozwiązywać swoich problemów łóżkowych. Nie zastanawiają się nawet skąd one się biorą.


Często przyczyną są różnice między partnerami, po prostu nie pasują do siebie pod względem seksualnym. I tak kobieta chciałaby uprawiać seks dwa razy w tygodniu, a on codziennie, lub na odwrót. Wtedy powstają problemy.


a może wystarczy porozmawiać...

Problemy zaczynające się w łóżku mają wpływ na codzienne życie. To dlatego, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Krępuje nas rozmowa o seksie i o tym, że pojawił się między nami problem w sferze intymnej. Równie krępujące są też rozmowy o fantazjach seksualnych.


Bardzo często zdarza się tak, że nawet jeżeli rozmawiamy z partnerem o "problemach łóżkowych", to nie jesteśmy w stanie przyznać się przed sobą, że nie pasujemy do siebie pod względem seksualnym. Boimy się odtrącenia i samotności, dlatego ciągniemy taki związek dalej.
strony:

Małgorzata Chęć - psycholog

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 31 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.4 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

 • Autor: ksiezniczka - (2007-09-21 10:10)

  jestem zadowolona ze wspolzycia z moim partneren.jestesmy ze soba juz ponad 3 lata i jest nam wspaniale tylko czasami nie mamy czasu la siebie poniewaz pochhlania nas praca ale jest ok??????

   

 • Autor: domina - (2007-09-21 12:12)

  Ksiązniczko czy to napewno wynika z braku czasu ?????????
  Wątpie raczej ze zmęczenia a jak człowiej jest zmączony to poprostu nie chce mu się nawet uprawiac seksu z osoba którą kocha.
  U mnie tak jestem ze swoim partnerem od 7 lat mieszkamy ze soba od 2 i na poczatku mi i jemu sie chciało nwet jak byłam padnęta ale z czasem wchodzi sie w tzw rutynę i nikomu się nie chce i te kontakty są od czasu do czasu...l;(

   

 • Autor: gosia - (2007-09-21 17:05)

  Cos w tym jest .Z moim byłym mężem mam dwoje dzieci, ale nasz sexs był okropny i nie umieliśmy o tym rozmawiać i po 5 latach rozeszliśmy się.
  Od 6 lat jestem w związku z męzczyzną młodszym od siebie i jest nam cudownie. Niemiałam pojęcia że sexs może byc tak wspanialy.

 • Autor: stanislaw wroclawski - (2007-10-23 18:06)

  ja jestem mistrzem w tych sprawach jakby co to kierujcie sie do mnie ale przyjmuje tylko blondynki i brunetki. ja zawsze pomoge i przy mnie doznacie takiego seksu jak nigdy

   

 • Autor: Sylwi@ - (2007-11-01 03:03)

  Witam:) Ja ze swoim partnerem jesteśmy od pięciu lat..sex jest fajny.. taki jak na początku.. Są tylko takie momenty, raz jest lepiej a raz gorzej, ale ogólnie jest ok;)
  Zyczę Wszystki m powodzenia w życiu erotycznym i nie tylko! 3majcie się:) papa

   

 • Autor: Alusiaczeka - (2007-11-13 11:11)

  Stanisławie Wrocławski pisać każdy umie!!! Nie przechwalaj się!!!i

   

 • Autor: maluteńkaa - (2008-09-18 16:04)

  a ja jestem

 • Autor: mantra - (2010-12-21 11:11)

  ostatnio na portalu erotyzmoczamikobiet.pl, widziałam sporo artykułów dotyczących zabaw w sypialni, i muszę przyznać, że kilka z tych pomysłów wykorzystałam i jestem zadowolona z efektów i mysle, że moj partner również jest zadowolony :)

   

więcej


więcej