Archiwum


Pierwsza wydana w Polsce biografia Michelle Obamy!


Barack Obama, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, nazywa ją "szefową" (the Boss).

Ta książka bezsprzecznie sięga znacznie głębiej niż artykuły w prasie kolorowej.
Terri Schlichenmeyer, SAN JOSE MERCURY NEWS


Czytelnicy, którzy potrzebują potwierdzenia tego, że Michelle Obama zdecydowanie nadaje się do roli pierwszej damy, oraz ci, którzy chcą się po prostu dowiedzieć czegoś więcej o niej i o kulisach jej małżeńskiego pożycia z Barackiem - na pewno się nie zawiodą. 
Jill Ortner, LIBRARY JOURNAL
"Wraz z przyjściem na świat, Michelle stała się wcieleniem tego, o sprzeczne: dyskryminacji i możliwości, przeciwności losu i walki, bierności i działania; wcieleniem wszystkiego, co składa się na historię czarnoskórych w Ameryce. Na historię Ameryki w ogóle" - Liza Mundy

Kim naprawdę jest Michelle Obama, pierwsza dama Ameryki ? Czy istotnie może uchodzić za nową Jackie Kennedy? Jest piękna, na co dzień ciepła - miewa jednak cięty język. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych - lecz i wymagająca. Dzięki wybitnej inteligencji, ambicji i samozaparciu ukończyła Princeton, a potem prestiżową Harvard Law School.
"Michelle" pozostawia u czytelnika wrażenie, że piersza dama jest kobieta o charakterze wymykającym się prostym ocenom, silną psychicznie i nadzwyczaj inteligentną.
Douchlas C. Lyons, ST. LOUIS POST-DISPATCH

Została wziętym radcą prawnym w Sidney Austin (gdzie poznała Baracka) lecz wolała zajmować się szkoleniem liderów grup społecznych. Liza Mundy przedstawia pełny i wymykający się jednoznacznym ocenom wizerunek Michelle. "Dąży z determinacją do celu, jest superambitną osobą, dzielącą z mężem wizję wielkiej zmiany społecznej i skłonną do poświęceń w imię urzeczywistnienia tej wizji" - mówi autorka.

W swojej książce Liza Mundy oddaje charakter ambitnej, zdolnej i żądnej sukcesu dziewczyny z klasy robotniczej, przed którą otworzyły się drzwi do najbardziej pożądanego domu świata. Książka, oprócz licznych faktów z życia Pierwszej Damy, przedstawia także interesujące, często zabawne historie dotyczące życia rodzinnego Państwa Obamów.

Czytelnicy, którzy ciekawi są drogi, którą przeszła Michelle z biednej dzielnicy Chicago do Białego Domu - na pewno się nie zawiodą. Serdecznie polecamy i zapraszamy do ciekawej lektury.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: Blk - (2009-08-02 12:12)

    romansidło opowiadające o Obamie? :/

    www

  • Autor: nieznajoma - (2009-10-14 16:04)

    Fajna para z Obamów, ma ładną fryzurkę

    email  


Twój komentarz

więcej


więcej