Jesteś tutaj: Strona główna Miód

Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Domowe miodowe SPA

Wystarczą dwa słoiczki miodu, odrobina mleka i chwila wolnego czasu.

Życie w ciągłym biegu i natłok obowiązków sprawiają, że coraz częściej mamy ochotę na odrobinę słodkiego lenistwa. Odpoczynek w domowym zaciszu nie musi się jednak wiązać z godzinami spędzonymi przed telewizorem.


Dużo przyjemniejszym rozwiązaniem jest przygotowanie ciała i zmysłów na kolejne pracowite dni. Co ważne, aby się zrelaksować oraz odpowiednio zadbać o skórę, nie trzeba wydawać majątku. Wystarczą dwa słoiczki miodu, odrobina mleka i chwila wolnego czasu.
gładka i oczyszczona skóra

Domowe miodowe SPA to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną, aby ich skóra była gładka i oczyszczona. Miód dzięki swoim właściwościom wzbogaca tkanki w glukozę oraz substancje biologicznie czynne, co sprawia, że skóra staje się nawilżona i elastyczna. Posiada on również właściwości przeciwzapalne i regenerujące, wspomagając tym samym procesy oczyszczania naskórka.


relaks dla zmysłów

Dodatkowo miód to cała gama aromatów i barw, które niezwykle korzystnie wpływają na zmysły. Jest to szczególnie ważne, gdy chcemy, aby zrelaksować nie tylko nasze ciało, lecz także nasz umysł. Podobnie jak przygotowujemy potrawy, możemy także tworzyć własne kompozycje kosmetyczne. Odrobina miodu, szczypta soli... a może kropelka olejku waniliowego? W domowej kosmetyczce każdy znajdzie coś dla siebie. Naturalne, domowe kosmetyki i zabiegi na bazie miodu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zdecydują się skorzystać z ich dobroczynnych właściwości.


Jednak dzień w domowym SPA to nie tylko zabiegi i preparaty pielęgnacyjne. Aby w pełni poczuć atmosferę miodowej słodyczy warto zapalić kilka woskowych świec oraz przygotować sobie orzeźwiający napój z limonką i odrobiną miodu. Odpowiedni nastój pozwoli w pełni cieszyć się z wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych.
strony:

Anna Matysiak na podstawie kampanii "Życie miodem słodzone"

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 19 Maja   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

więcej


więcej