Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Pasja w życiu i biznesie

Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych. Spotkania kobiet sukcesu, właścicielek firm, kobiet na stanowiskach dyrektorskich i menedżerskich odbędzie się w ośmiu miastach Polski.Tegorocznym tematem konferencji są "Pasje w życiu i biznesie". Pierwsza konferencja odbyła się 12 września w Starym Browarze w Poznaniu. Prelegentkami były kobiety wielkiego sukcesu: Grażyna Kulczyk, Ewa Wycichowska i Maria Pasło-Wiśniewska. O zdrowiu mówić będą: Ida Karpińska, Jolanta Fajkowska oraz dr Jacek Tulimowski. Grażyna Białopiotrowicz, specjalistka z zakresu kreowania wizerunku, doradzała jak profesjonalnie zaprezentować własną osobę.


Celem cyklu konferencji jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, zjednoczenie środowiska kobiet przedsiębiorczych oraz umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych.


Konferencje są płaszczyzną, na której kobiety sukcesu mogą dzielić się doświadczeniami zawodowymi i prywatnymi, w gronie pań, które przechodzą podobną drogę, mają podobne problemy, ale też pasje i marzenia. Poruszone zostaną tematy z zakresu kreowania wzorców kobiety przedsiębiorczej, wyzwań jakie stawia współczesny świat kobiecie oraz jak łączyć pracę zawodową z pasją i życiem prywatnym.


Pomysłodawcą projektu i organizatorem cyklu konferencji jest Vision Consulting Group, a sponsorem głównym GlaxoSmithKline, dzięki któremu udział w konferencji jest bezpłatny.


Honorowy patronat nad konferencjami objęła Henryka Bochniarz, Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Grażyna Kulczyk, Prezes Rady Nadzorczej Fortis.


Wszelkie informacje o konferencji znajdują się na stronie: okkp.plW zeszłorocznej edycji Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, która miała miejsce w pięciu miastach Polski uczestniczyło ponad 1300 przedsiębiorczych Pań.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 13 Września   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

  • Autor: The Secret - (2007-11-10 16:04)

    Każda z nas może osiągnąć sukces i spełnienie w każdej dziedzinie życia. Wystarczy tylko poznać i odpowiednio wykorzystać prawo przyciągania.

więcej


więcej