Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Bieganie na obcasachW zawodach udział mogą wziąć jedynie panie - panie w szpilkach. Minimalna wysokość obcasa to siedem centymetrów. Dystans do pokonania to 150 metrów. Uwaga! Nie można biec w zakrytych butach powyżej kostki ani w butach na koturnach.


Nagrodą dla wygranej zawodniczki będzie talon na 10 tys. złotych, do wykorzystania na zakupy, podczas których pomogą styliści Glamour.


Warszawa, 28.06, Nowy Świat od strony ronda de Gaulle'a, start o godz. 13.00, rejestracja od godz. 10.00Aby zarejestrować się do startu musisz mieć ze sobą dowód osobisty i czerwcowy lub lipcowy Glamour.


Imprezę poprowadzi Marcin Prokop. Liczba miejsc jest ograniczona - w każdym biegu może wziąć udział 100 kobiet. Przewidziane są dwie edycje - pierwsza 28 czerwca w Warszawie na ulicy Nowy Świat i kolejna 5 lipca na Rynku Głównym w Krakowie. W stolicy wyścig wyruszy o godzinie 13:00, rejestracja od godziny 10:00, a w Krakowie start będzie o 12:00, a rejestracja od 9:00.


Kraków, 5.07, Rynek Główny od strony Ratusza, start o godz. 12.00, rejestracja od 9.00Wszystkie uczestniczki wyścigu otrzymają upominki od firmy Lirene: krem z serii słonecznej.


Zdobywczynie trzech pierwszych miejsc otrzymają specjalne bony zakupowe od Gino Rossi.


główna nagroda - 10 000 zł,
druga nagroda
- 2000 zł,
trzecia nagroda
- 1000 zł
W trakcie biegu specjalne jury wybierze Dziewczyny Lirene na szpilkach (jedną w Warszawie i jedną w Krakowie), które od marki Lirene otrzymają kosze z produktami do pielęgnacji twarzy i ciała.


W biegu mogą wziąć udział tylko kobiety.


oprac. mdm (źródło: materiały organizatora)

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

  • Autor: anula - (2010-05-05 01:01)

    wiecej takich akcji!!!!!!!!!!!!!!!!!

    email  


Twój komentarz

więcej


więcej