Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Lokal Bez Papierosa - kampania ogólnopolska

36 potencjalnych lokali wolnych od dymu tytoniowego w Trójmieście - to efekt pomorskiego etapu kampanii społecznej Lokal Bez Papierosa.pl, organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO.

Kampania zainicjowana rok temu w Krakowie, po etapie warszawskim, doczekała się swojej inauguracji na Pomorzu. Stało się to 21 lutego w Domu Sushi w Sopocie. "Pomorze nie zostaje w tyle, co dzień otrzymujemy kilkanaście zgłoszeń od restauratorów, którzy posiadają lokale wolne od dymu. Swoje rekomendacje przesyłają również zadowoleni klienci" - mówi Gabriela Chrzęściewska Ryka - koordynator ds. współpracy z lokalami Stowarzyszenia MANKO. - Dzięki włączeniu się Trójmiasta, w całej Polsce w naszej sieci lokali bez papierosa, jest już ponad 160 lokali, ale to dopiero początek - mówi Magdalena Petryniak - koordynator kampanii.

"Nie bądź biernym, wybierz lokal bez papierosa". Zapraszamy na stronę kampanii www.lokalbezpapierosa.pl.

Otwierając etap pomorski kampanii Stowarzyszenie Manko przyznało 19 certyfikatów lokalom spełniającym standardy sieci Lokal Bez Papierosa.pl. Były wśród nich zarówno lokale z całkowitym zakazem palenia, jak i z wydzielonymi salami wolnymi od tytoniu. W rankingu przoduje Gdańsk, w którym akces do sieci Lokal Bez Papierosa.pl zgłosili właściciele restauracji, smażalni ryb, hoteli. Inna miasta nie zostają w tyle.

Geneza kampanii
W Polsce zaledwie 30 % osób deklaruje bycie palaczem. Spory odsetek niepalących obywateli jest zatem skazanych na wdychanie niebezpiecznych substancji, szczególnie w lokalach zamkniętych: kawiarniach, restauracjach czy pubach. Kampania społeczna Lokal Bez Papierosa.pl jest pierwszą w Polsce inicjatywą zwracającą uwagę na problem biernego palenia i promującą asertywność oraz szacunek do własnego zdrowia.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej