Archiwum


STOMP - największy kasowy sukces w historii Broadway'u!

Zdobyli wiele nagród, w tym Olivier Award za Najlepszą Choreografię. Są mistrzami tworzenia niezwykłej muzyki z wykorzystaniem codziennych przedmiotów. To, bez wątpienia, najbardziej zaskakujące i oryginalne show w historii.


Polacy już zdążyli ich pokochać w 2001 roku podczas fenomenalnej trasy po naszym kraju. Miarą sukcesu show są rewelacyjne recenzje prasowe i liczne występy w telewizji. Ta prawdziwa sensacja teatralna, stała się ogólnoświatowym hitem wszechczasów. W rękach członków grupy szybki, dynamiczny rytm może powstać za pomocą byle przedmiotu - od zwykłej miotły, poprzez zapalniczki Zippo, a na koszach na śmieci skończywszy. Widowisko stanowi unikatowe połączenie muzyki, ruchu i komedii wizualnej.


Grupa wykorzystuje wszystko, poza konwencjonalnymi instrumentami. Udowadnia, że nie trzeba kupować wiolonczeli ani fortepianu, żeby tworzyć muzykę, bo ona jest wszędzie. Grupa karze nam spojrzeć w inny sposób na codzienne przedmioty i zrozumieć, że tkwi w nich ogromny potencjał. A co najważniejsze, muzyka w nich zaklęta jest na wyciagnięcie ręki, dostępna dla każdego.

strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy

  • Autor: guci0 - (2008-03-03 11:11)

    STOMP - największy kasowy sukces w historii Broadway'u! i WCALE się nie dziwię. Pierwszy raz o tym nietypowym zespole usłyszałem kilka ładnych lat temu, to co wtedy zobaczyłem i usłyszałem w pełni rozbudziło moje wszystkie zmysły. Poczułem to o co w tym chodzi, a chodzi o pasje i jeszcze raz pasje i zadowolenie z tego co się robi. Pozdrawiam serdecznie

    email  


Twój komentarz

więcej


więcej