Archiwum


Agnieszka Broda School of Make UpInstruujemy, jak dobierać kosmetyki odpowiednie do rodzaju cery i jej wieku. Wiele osób uczestniczących w naszych treningach decyduje się także na wprowadzenie w swoim gabinecie usługi, która w minionym roku zdominowała miejskie salony piękności. Tym hitem stał się proponowany przez nas zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs Nouveau Lashes. Aplikacja rzęs pozwala na rozszerzenie menu kosmetycznego gabinetu" - dodaje Agnieszka Broda.
Jeśli chciałabyś pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego wizażu lub zostać stylistką rzęs Nouveau Lashes zapraszamy na profesjonalne szkolenia.
Wiedzę, profesjonalizm jej ekspertów, innowacyjność propozycji i doskonałość produktów docenia się w wielu prestiżowych tytułach, m.in.: Uroda, Cosmopolitan, Elle, InStyle, Glamour, Gala, Boutique, Show. Szkoła obecna jest także w mediach elektronicznych: telewizji TVN Style oraz w internecie - na portalach o tematyce urodowej i life style.

Zainteresowana? Sprawdź teraz na:
www.biarbeauty.com
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

  • Autor: adam - (2010-05-30 11:11)

    Interesuje mnie wizaz i makijaz, staje sie on moja pasja, choc wiem, ze to nietypowe. Interesowal mnie pelny profesjonalny kurs nawet dla mnie jednosobowy. Zwiedzalem pracownie szkoly najwyzsza klasa. Ale niestety oprocz oferty ktora przyjalem zwodzono mnie terminem, w sumie stracilem 6 m-cy czekajac na wyznaczenie terminu. Po 3 miesiacach Pani Agnieszka przepraszala, ze to wyjatkowa sytuacja ale sie odezwie. Po pol roku poszukalem innej szkoly, ucze sie, bawie, jest wspaniale, ale przykro mi, ze tak zostalem potraktowany


Twój komentarz

więcej


więcej